• +421 908 999 591

Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Bonn

Dátum nástupu: 1.10.2017

Turnusy: 6 týždňov

Plat: Živnosť - 1620€/ mesiac; 54 €/ deň; 2430 €/ turnus;

Cestovné: 130 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Úroveň nemeckého jazyka: stredná znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: Skúsenosť s demenciou, cukrovkou,

Pozitívny vzťah k zvieratám

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 86 ročnej ženy, 150 cm, 80 kg, ktorá má demenciu , Alzheimer, cukrovku, povinná brať inzulín, pohybuje sa pomocou vozíka, nie je inkoinentná. Klientke je potrebné pomôcť pri umývaní,obliekani. Dávať pozor ,aby zobrala tablety, pichla si inzulín. Medzi pracovnú náplň taktiež patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať

Invalid Input
Nesprávny email

Filter

Pracovný pomer

Pacient

Opatrovateľ/ka

Znalosť nemeckého jazyka

Nástup

Kontakt

Najnovšie ponuky

Chcete dostávať pracovné ponuky ako aj ďalši zaujimavý obsah na vašu emailovú adresu?