Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Visbek

Dátum nástupu: 15.6.2018

Turnusy: 6 týždňov

Plat: Živnosť - 1650 €/ mesiac; 55 €/ deň; 2475 €/ turnus;

Cestovné: 130 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Vek: do 45 rokov

Úroveň nemeckého jazyka: stredná znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Pozitivne naladená,

Trpezlivá,

Príjemne vyzerajúca.

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 24 ročnej slečny, ktorá je od pŕs  ochrnutá, ramená má pohyblivé, má zavedený vývod, je čiastočne inkotinentná, pohybuje sa pomocou vozíka, má rôzné pomôcky. Slečnu je potrebné umývať, obliekať, pomôcť počas dňa. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, venovať sa jej. Slečna býva v byte, vo vedľajšiom byte bývajú rodičia, internet je tam zavedený. Opatrovateľka má mať strednú znalosť nemeckého jazyka, do 45 rokov, pozitívne naladená, trpezlivá, príjemne vyzerajúca. Opatrovateľka môže zadarmo 2 krát týždenne navštevovať kurz nemeckého jazyka.

Invalid Input
Nesprávny email

Filter

Nástup

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Znalosť nemeckého jazyka

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand

Kontakt

Nejnovější ponuky práce

Chcete dostávať pracovné ponuky ako aj ďalší zaujímavý obsah na Vašu emailovú adresu?