Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Maulbronn

Dátum nástupu: 27.4.2018

Turnusy: 6 týždňov

Plat: Živnosť - 1710 €/ mesiac; 57 €/ deň; 2394 €/ turnus;

Cestovné: 130 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: muž

Vek: 40-65 rokov

Úroveň nemeckého jazyka: stredná znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Nefajčiar

Vodičský preukaz

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatera 88-ročného pána, s diagnózou Alzheimer/Demencia, po amputácii predkolenia. Pán má stareckú slabosť, slabšie počuje, je inkontinentný. Opatrovateľ má dohliadať  denne s pánom precvičovať ľahšie kardio cviky. Pánovi je potrebné pomôcť pri obliekaní,  pomôcť pri osobnej hygiene, doprovodiť na toaletu, k lekárovi, chodiť na prechádzky, viesť domácnosť. K pánovi dochádza lekár, fyzioterapeut. Varenie (je možnosť objednávky „Jedla na kolesách“), upratovanie, nakupovanie, pranie. Voľno po dohode s pánovou sestrou.Opatrovateľ by mal mať  strednú znalost nemčiny, nefajčiar, vodičský preukaz, vek od 40 do 65 rokov.

Invalid Input
Nesprávny email

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand

Kontakt

Nowe oferty pracy

Chcą się Państwo dowiadywać o nowych ofertach jako pierwsi?