Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Luenen

Dátum nástupu: čím skôr

Turnusy: 4-6 týždňov

Plat: Živnosť - 1600 €/ mesiac; 53,34 €/ deň; (dobrá znalosť); 1500 €/ mesiac, 50 €/ deň; (stredná znalosť);  Zam. pomer - 1200 €/ mesiac; 40 €/ deň; (dobrá znalosť), 1100 €/ mesiac; 36,67 €/ deň; (stredná znalosť)

Cestovné: 150 € za cestu tam a späť k prvej výplate

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Úroveň nemeckého jazyka: stredná až dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Nefajčiarka

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatera 75-ročného pána, nemá demenciu, pohybuje sa samostatne, nevidí na pravé oko, má pruh, chronické ochorenie priedušiek, používa kyslíkový prístroj. Na toaletu chodí samostatne, aj v noci. Na nákupy sa chodí s pánom. Je potrebné mu pomôcť s hygienou a domácimi prácami. Opatrovateľ má dostatok voľného času. Na hornom poschodí býva syn. Je potrebné variť aj pre syna.

Invalid Input
Nesprávny email

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand

Kontakt

Nowe oferty pracy

Chcą się Państwo dowiadywać o nowych ofertach jako pierwsi?