Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Mníchov

Dátum nástupu: 17.7.2018

Turnusy: 5  týždňov

Plat: Živnosť - 1650 €/ mesiac; 55 €/ deň; 1925 €/ turnus;

Cestovné: 130 € tam a späť

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Úroveň nemeckého jazyka: stredná znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: aspoň minimálne

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 94 ročnej pani, ktorá sa pohybuje pomocou barlí. Klientke je potrebné pomôcť při každodenných činnostiach umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň taktiež patrí variť a chodiť s klientkou na prechádzky a s klientkinou dcérou na nákupy. Do domácnosti dochádza jedna pani na výpomoc. Opatrovateľka má mať dobrú povahu a vedieť dobre variť.

Invalid Input
Nesprávny email

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand

Kontakt

Nowe oferty pracy

Chcą się Państwo dowiadywać o nowych ofertach jako pierwsi?