• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Dueren

Dátum nástupu: Čím skôr

Turnusy: mesiac

Plat: Živnosť - 1700 €/ mesiac; 56,67 €/ deň;

Cestovné: 130 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Úroveň nemeckého jazyka: stredná znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Nefajčiarka

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 91 ročnej pani, ktorej je potrebné pomôcť pri každodenných činnostiach, umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, žehliť, nakupovať, chodiť s ňou na prechádzky, venovať sa jej.Pani býva v byte sama, internet je tam zavedený. Opatrovateľka má mať strednú znalosť nemeckého jazyka, nefajčiarka.

Invalid Input
Prosím zadajte váš email

Filter

Nástup

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Znalosť nemeckého jazyka

Filter

Nástup

Turnus

Pacient

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce

Chcete dostávať pracovné ponuky ako aj ďalší zaujímavý obsah na Vašu emailovú adresu?

Chyba
Chyba
Chyba