• +421 905 899 426
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Pondelok - Piatok 8:00 - 16:30

Predsavzatia spoločnosti ALSES do roku 2018

Sviatočné obdobie je momentálne v plnom prúde. Ešte sme ani neodložili zo stolov posledné vianočné jedlo, a už sa pripravujeme na príchod Nového roka. Nový rok a oslavy s ním spojené odpradávna symbolizujú koniec starého a zároveň začiatok niečoho nového. Pre mnohých ľudí je tak vstup do nového roka možnosťou začať odznova alebo sa pokúsiť byť lepším ako doteraz.

Dávate si novoročné predsavzatia? My áno. V ALSESe funguje už roky tradícia, kedy tesne pred novým rokom zhodnotíme, ako sa nám počas roka darilo a tiež si vytýčime ciele, osobné aj pracovné, do ďalšieho obdobia. Tentokrát by sme sa o naše predsavzatia chceli podeliť i s Vami a budeme radi, keď od Vás obdržíme spätnú väzbu, ako naše služby do budúcna vylepšiť ešte viac. A tiež by sme Vám zo srdca chceli popriať úspešný rok 2018, aby sa Vám darilo a aby sa Vám splnilo všetko, po čom túžite. A veľa zdravia, zdravia nikdy nie je dosť.

Medzi naše pravidelné čitateľky a čitateľov patria aj takí, ktorí stále v sebe hľadajú odvahu vycestovať za prácou, napríklad do Nemecka. Pre tie a  tých z Vás, ktorí dočítajú článok až do konca, máme pripravený malý darček, ktorý aj Vám možno pomôže pri plnení novoročných predsavzatí.

Je každá zmena zmenou k lepšiemu?

ALSES sprostredkúva pozície pre opatrovateľky a zdravotné sestry v nemecky hovoriacich krajinách už viac než 20 rokov. Počas tohto obdobia sa v spoločnosti zmenilo veľa, veď posun vpred je potrebný v každom odvetví. Každým pribúdajúcim rokom sa nám darí úspešne obsadzovať viac a viac uchádzačov na čoraz väčšom území.

Niektoré veci však ostávajú stále rovnaké a viete ako, keď je raz niečo naozaj dobré, je škoda to meniť. Našou najsilnejšou hodnotou je jednoznačne rodina. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa snaží k svojim zamestnancom i klientom pristupovať maximálne individuálne a jedine takto je to podľa nás správne. Mnoho korporátov sa nám môže snažiť odporovať, že iba automatizáciou procesov je možné dosiahnuť stabilného postavenia na trhu práce. Čiastočne súhlasíme, technický posun je nutný. Nie však strata ľudskosti. Preto z našich hodnôt nikdy nezľavíme, i za cenu pomalšieho rastu. Práca opatrovateľky seniorov vyžaduje taktiež veľkú dávku ľudskosti a práve to nás s našimi opatrovateľkami zbližuje. Vzťahy na pracovisku sú pre nás rovnako dôležité ako tie osobné a tešíme sa, že ľudia, s ktorými spolupracujeme, to vnímajú rovnako. Vážime si všetkých pozdravov a pohľadníc, ktoré nám zasielate nielen počas sviatkov, ale počas celého roka. Znamená pre nás veľa, že sa nám podarilo vybudovať takéto dlhoročné stabilné medziľudské väzby.

Sú však aj veci, na ktorých chceme naďalej pracovať, a ktoré chceme zlepšovať:

  • Zjednávať a udržiavať pre Vás, opatrovateľky a zdravotné sestry, čo najvýhodnejšie pracovné podmienky
  • Obsadzovať stále čoraz väčšie územie a tak Vám poskytnúť širšiu ponuku pracovných pozícií
  • Zlepšiť kvalitu zákazníckeho servisu, aby sa na nás rovnako ako naše stále opatrovateľky, mohli obracať všetci nepretržite
  • Naďalej dobre reprezentovať agentúrny spôsob zamestnávania a posúvať služby klientom na vyššiu úroveň, aby uchádzači videli reálne výhody zo spolupráce s personálnou agentúrou a nemali pocit vykorisťovania

Veríme, že tieto postupné zmeny nám pomôžu na ceste stať sa najobľúbenejšou personálnou agentúrounastaviť kvalitu služieb na novú, vyššiu úroveň.

A ako sme Vám na začiatku článku sľúbili, pre tie a tých z Vás, ktorí s vycestovaním za prácou opatrovateľky do Nemecka ešte stále váhajú kvôli jazykovej (ne)vybavenosti, tu dnes máme malý darček PDF 20 lekcií kurzu nemčina pre opatrovateľky. Kurz si môžete stiahnuť tu. Lekcie sú rozdelené tematicky a okrem základných gramatických pravidiel sa naučíte aj slovnú zásobu, ktorá sa priamo týka práce opatrovateľky, a ktorá sa Vám určite zíde.

Ešte raz Vám za celý ALSES tím prajeme do nového roka len to najlepšie a dúfame, že sa v roku 2018 opäť stretneme pri ďalšom vydaní nášho blogu.

Používame cookies, aby sme pre Vás mohli zlepšit naše služby

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce

Chcete dostávať pracovné ponuky ako aj ďalší zaujímavý obsah na Vašu emailovú adresu?

Invalid Input
© 2021 Alses s.r.o.
facebook_page_plugin