Wer wir sind?

Ein 1996 gegründeter Personaldienstleister, der seit mehr als 28 Jahre Personaldienstleistungen im Bereich der Gesundheitsversorgung für Pflegekräfte anbietet

Warum ALSES

ALSES ist kein großes Unternehmen und wird es auch nie sein. Wir sind wie eine Familie und es ist uns wichtig, die Dinge richtig und mit Liebe zu tun. Wir stellen Qualität vor Quantität, daher ist es uns wichtig, Menschen mit denselben Werten in unserem Team zu haben, die Teil unserer 'Familie' werden, auf die wir uns verlassen können und die sich auch auf uns verlassen können .

Wir achten besonders auf die menschliche Herangehensweise und gehen individuell auf jeden Kandidaten ein, je nach spezifischen Bedürfnissen.

Alena Štefanisková - Geschäftsführerin

Sich um andere zu kümmern, ist eine sehr verdienstvolle Tätigkeit. Wir schätzen Ihre Arbeit und möchten, dass Sie sich dafür wertgeschätzt fühlen. Wir sind der Meinung, dass nur ein zufriedener Mensch seinen Beruf gut ausüben kann. Deshalb versuchen wir, unseren Pflegekräften nicht nur motivierende finanzielle Belohnungen, sondern auch volle Unterstützung während und nach ihrem Aufenthalt zu bieten.

Treffen Sie unser Team

Wir sind hier, um Ihnen zu helfen
Alena Štefanisková

Geschäftsführerin

Die Leiterin der Agentur. Sie ist bekannt für ihre Beharrlichkeit und dafür, dass sie niemals aufgibt. Das liegt auch daran, dass es dem Unternehmen bisher gelungen ist, mehr als 5.000 Bewerbern Arbeit zu vermitteln. Dank seines Fortschritts gelingt es dem Unternehmen, an der Spitze der Personalvermittlungsagenturen in der Slowakei zu bleiben.

Iveta Lešňanská

Persönlicher Berater

Als ehemalige Betreuerin mit vielen In- und Auslandskontakten im Bereich ist sie nicht nur für Anfängern, sondern auch für Erfahrenen eine große Hilfe. Dank Marktüberblick können wir so für die richtigen Rahmenbedingungen für Kooperationen im Ausland sorgen.

Svetlana Jurčišinová

Personálny konzultant

Konzultantka, ktorá má bohaté skúsenosti zo zahraničia aj zo Slovenska. Je prvou kontaktnou osobou, ktorá s Vami spraví pohovor v nemeckom jazyku. Stará sa tiež o to, aby ste mali pred odchodom do zahraničia všetky potrebné informácie. Ako bývalá opatrovateľka vie pomôcť v každej situácii a pochopiť vaše potreby počas aj po turnuse.

Warum mit uns arbeiten?

28 langjährige Erfahrung

Seit 1996 helfen wir Menschen, den perfekten Job zu finden – sich ständig zu verbessern, ist für uns nicht nur eine Notwendigkeit, sondern eine Mission.

Individueller Ansatz

Empathie, Hilfsbereitschaft, Menschlichkeit und individueller Umgang mit jedem Kandidaten

Kundendienst

Im Problemfall sind wir während des gesamten Arbeitsaufenthaltes 7 Tage die Woche für Sie da

100% kostenlos

Alle unsere Dienstleistungen sind für Kandidaten völlig kostenlos, ohne versteckte Gebühren

Anerkennung der Ausbildung

Alle Angehörigen der Gesundheitsberufe aus der Europäischen Union unterliegen Regelungen im Bereich der erworbenen Bildung. Wir helfen Ihnen bei der Anerkennung Ihrer Ausbildung im Ausland.

Transportvermittlung

Wir bieten unseren Kunden einen umfassenden Service und vergessen daher nicht den Transport von der Haustür direkt zur Arbeit

Referenzen

Was andere über uns sagen

...

Rada by som sa s Vami podelila o moje názory a hodnotenie spoločnosti ALSES s.r.o. Sú to moje vlastné myšlienky a zhodnotenie slovenskej firmy-sprostredkujúcej prácu v Nemecku a Švajčiarsku, ktorú som náhodne objavila asi po už 7-ročnej praxi v tejto sfére. Po prvom kontaktovaní s fy.Alses som objavila skutočne ľudský prístup a solídnu informovanosť. Možnosti uplatnenia som obdržala pomerne rýchlo. Oceňujem najma, keď sa na prácu nečaká celé mesiace. Podmienky a celý postup bol jasne vysvetlený. Občas sa stáva, že po príchode do nových rodín sa stav klientov javí ako náročnejší. Toto ale pripisujem zámeru rodín, ktoré z ekonomických dovodov veľa zamlčia. Musím ale zdorazniť, že v kritických situáciách spoločnosť bezodkladne rieši problémy so zahraničnými partnermi. Obrovské "plus" bolo premňa osobne včasné a pravidelné zaslanie mzdy, čo všeobecne niektorí sprostredkovatelia práce berú na ľahkú váhu. So službami Alses s.r.o. som bola a aj som nad mieru spokojná. Osobitne vyzdvihnem ozaj pohotový telefonický kontakt so zamestnancami, nech sa to týka čohokoľvek. Alses zabezpečuje aj prepravu do práce. Práve koli istote a dobrej starostlivosti som viackrát odporučila Alses s.r.o. aj mojim známym. Odkázala by som každej záujemkyni o všetkom spoločnosť informovať, veci a život idú ľahšie. Kto k nim príde,ostane. Pochválim aj reakciu na mierne zvýšenie preplatenia cestovného od rodín, ktoré by v súčasných podmienkach mohlo byť aj lepšie... Odomňa by Alses získal 5 hviezdičiek z možných 5. Prajem všetkým zamestnancom pevné zdravie a veľa úspechov v práci. Anka B. Prešov

Anna B.
...

Veľmi rada sa podelím s úžasnými skúsenosťami s Ag Alses, už v roku 2014 som po prvý krát vycestovala cez Ag Alses do Mníchova , ako zdravotna sestra , výborná organizácia , komunikácia a všetko čo k dosiahnutiu môjho cieľa bolo potrebné , zabezpečila Ag Alses, môžem len vrelo odporučiť a určite budem posúvať ďalej pozitíva Ag Alses . Ostala som naďalej verná tejto úžasnej Ag Alses a obzvlášť musím menovite poďakovať pani Lešňanskej za jej príjemnú komunikáciu a pomoc pri neustálom hľadaní mojej prace opatrovateľky , či už v Nemecku , alebo Švajčiarsku . Je radosť s pani Lešnanskou hovoriť , je milá a chápajúca a hlavne robí svoju prácu ľudsky s veľkým srdcom . Ďakujem ešte raz , ste úžasná Agentúra .

Jana Rišková
...

V prvom rade by som Vam chcela podakovat za skvelu rodinu, do ktorej ste ma umiestnili... babka je sice velmi smutna, ale mila... asi pred pol rokom jej umrel manzel a velmi casto za nim place... mava depresie..musim robit pre nu ,,odputavaci program,, aby stale na to nemyslela... ja by som tu veeeeelmi chcela ostat tie dva mesiace, ako mam na zmluve..prosim..len neviem ako s listkom naspat, cesta mi vychadza akurat na velkonocne sviatky...

Darina Spesova
...

Pekný deň pani Stefaniskova, ďakujem za všetko. Hm nie nadarmo mi hovorila kolegyňa Adriana Šipošová, ktorá chodí pracovať rovnako cez vášu agentúru. do DE, že ste najlepší, pretože ste :-))) neberte to ako lichôtku, ale úplne obyčajnú pravdu takú srdečnú, veľmi všetko od vás oceňujem pretože ste veľmi pomáhajúci ľuďom, či už doma alebo v zahraničí a ja Vám s hlbokou úctou Ďakujem.

Július Jakubec
...

Touto cestou by som sa chcela poďakovať agentúre ALSES a pani Ivete Lešňanskej za rýchlu výmennú opatrovateľky v rodine a zorganizovanie cesty domov kvôli zdravotnému stavu mojej dcéry. Vybavenie týchto záležitosti trvalo 3 dní. Ďakujem veľmi pekne za urgentné vybavenie a spoluprácu. Odporúčam ženám, ktoré hľadajú serióznu agentúru kvôli práci. Ešte raz veľká vďaka.

Ingrid Očenášová
...

Dobry den pani Stefaniskova, najprv sa chcem podakovat co ste pre mna urobili. Bola tu dcera a prehovorila jej do duse ze to tak nejde dalej ze na tom vsetkom co sa deje nesie sama vinu, lebo nechce spolupracovat. Dufam ze to zabralo a bude uzivat leky aj plienku a tym by sa malo vyriesit nocne vstavanie ku nej.

Kacurova
...

Ďakujem pekne agentúre za darček ktorý ma veľmi milo prekvapil a dojal k slzám že na mňa nezabudli aj ked mi teraz môj zdravotný problém nedovoľuje robiť ,ale dúfam že čo skoro budem môcť zase vycestovať ,ešte ráz dakujem agentúru ALSES odporúčam každému kto chce robiť v nemecko hovoriacich krajinách.

Martina Lesová
...

Agentura na mezinárodní úrovni. Dobře smluvní kondice, bez jakých koliv spekulací. Agentura si najde vždy čas na případné dotazy které ochotně zodpoví. A paní Světlana vždy v pozitivním naladění. Doporučuji pouze práci a spolupráci s touto agenturou. Alses je jednoduše na trhu se všemi superlativy!

Ingrid Kedlešová
...

Dobrý deň, ďakujem vám agentúra ALSES za sprostredkovanie práce tu v Harrogate. Určite takéto podmienky aké sú tu len málo kto dostane v tejto brandži, aké boli ponúknuté mne a som vám za to veľmi vdačný a chcel by som vám touto cestou veľmi pekne poďakovat a popriať veľa úspechov.

Stefan Pomorsky
...

Pani Stefaniskova chcem sa Vam podakovat za zastup u rodiny v Nemecku, je to velmi dobra rodina, nevesta chcela aby som ostala do konca arila, ale nemozem lebo sa vracia kolegyna, a zaroven Vas chcem porosit o novu rodinu, ak sa nejaka najde. Dakujem Vam aj celemu kolektivu.

Lydia Abelova
...

Cez agentúru pracujem ako opatrovateľka, doteraz som bola vždy spokojná, bezproblémové jednanie, rady a spolupráca s pani Svetlanou Jurčišinovou, verím, že to bude aj tak naďalej a kľudne ich odporučím v prípade aj známym.

Harmatova Maria
...

Dobry vecer pani Stefaniskova, nakolko uz s pracou opatrovatelky koncim, chcem sa Vam podakovat za perfektnu spolupracu a zelam Vam aj Vasej spolocnosti dobrych klientov a radost z pomoci druhym. Dakujem.

Alena Obertova
...

Dobry den pani Stefaniskova, v prvom rade sa Vam chcem podakovat za vymenu v januari, kedy som musela bohuzial nahle odcestovat domov. Mame je uz lepsie a rada by som opat vycestovala cez Vasu agenturu.

Denisa Bodnarova
...

Velice ochotná p. Sakalová. První kontakt po telefonu,Dobré otázky,vysvětlí co je třeba.Ale MOJE špatné odpovědi. Byl jsem spokojen a mile překvapený. Děkuji 100%..

Libor Šenk
...

Dobra skusenost s firmov ustretova a vzdy vie pomoct v danej situacii ked sa jedna o opatrovatelku.Platby vyplat na čas.Komunikacia na úrovni.Odporučam tuto firmu.

Etka Goldbergerová
...

Dobry den prajem, pisem Vam ohladom prace, ktoru ste mi poskytli v Anglicku, praca je super aj ubytovanie, naozaj si tu zijeme ako v raji. Velmi pekne dakujem.

Patrik Dzibela
...

Odporúčam ja cez nich pracujem a fakt na luxusnej úrovni v komunikácii a vybavování pre opatrovateľky zvlášť paní Lešňanská ta je Anjel

Daniela Melnikova
...

Vrele odporúčam Alses, výborná komunikácia, rýchle vybavenie, dokážu dobre poradiť a hlavne pomôcť. Patrí Vám veľké Ďakujem

Jana Ferencova
...

Ste velmi zlata osoba pani Stefaniskova. Raz pridem za Vami osobne sa podakovat a pozvat Vas na kavu. Este raz dakujem.

Petrunova
...

Dobry den prajem, srdecny pozdrav z Londyna. Rodinka je mila. Dakujem velmi pekne za sprostredkovanie prace.

Jana Sotakova
...

po prvom tel.rozhovore som bola spokojná, s pekným prístupom a ochotou, dakujem

Gabriela Kohutikova
...

Jedna z najlepších a najserióznejších agentúr na Slovensku

Martina Tkáčová
...

pracujem za nich viac ako tri roky a som spokojná

Mária Kužmová
...

dobra agentura odporucam

Lydia Abelova
...

Vrelo odporucam

Jana Du

Ihre Postkarten

aktuelle Stellenangebote

hilfsbereite Angestellte

Jahre auf dem Markt

Nicht bestätigter Kandidat