Wer wir sind?

Ein 1996 gegründeter Personaldienstleister, der seit mehr als 28 Jahre Personaldienstleistungen im Bereich der Gesundheitsversorgung für Pflegekräfte anbietet

Warum ALSES

ALSES ist kein großes Unternehmen und wird es auch nie sein. Wir sind wie eine Familie und es ist uns wichtig, die Dinge richtig und mit Liebe zu tun. Wir stellen Qualität vor Quantität, daher ist es uns wichtig, Menschen mit denselben Werten in unserem Team zu haben, die Teil unserer 'Familie' werden, auf die wir uns verlassen können und die sich auch auf uns verlassen können .

Wir achten besonders auf die menschliche Herangehensweise und gehen individuell auf jeden Kandidaten ein, je nach spezifischen Bedürfnissen.

Alena Štefanisková - Geschäftsführerin

Sich um andere zu kümmern, ist eine sehr verdienstvolle Tätigkeit. Wir schätzen Ihre Arbeit und möchten, dass Sie sich dafür wertgeschätzt fühlen. Wir sind der Meinung, dass nur ein zufriedener Mensch seinen Beruf gut ausüben kann. Deshalb versuchen wir, unseren Pflegekräften nicht nur motivierende finanzielle Belohnungen, sondern auch volle Unterstützung während und nach ihrem Aufenthalt zu bieten.

Treffen Sie unser Team

Wir sind hier, um Ihnen zu helfen
Alena Štefanisková

Geschäftsführerin

Die Leiterin der Agentur. Sie ist bekannt für ihre Beharrlichkeit und dafür, dass sie niemals aufgibt. Das liegt auch daran, dass es dem Unternehmen bisher gelungen ist, mehr als 5.000 Bewerbern Arbeit zu vermitteln. Dank seines Fortschritts gelingt es dem Unternehmen, an der Spitze der Personalvermittlungsagenturen in der Slowakei zu bleiben.

Iveta Lešňanská

Persönlicher Berater

Als ehemalige Betreuerin mit vielen In- und Auslandskontakten im Bereich ist sie nicht nur für Anfängern, sondern auch für Erfahrenen eine große Hilfe. Dank Marktüberblick können wir so für die richtigen Rahmenbedingungen für Kooperationen im Ausland sorgen.

Svetlana Jurčišinová

Personálny konzultant

Konzultantka, ktorá má bohaté skúsenosti zo zahraničia aj zo Slovenska. Je prvou kontaktnou osobou, ktorá s Vami spraví pohovor v nemeckom jazyku. Stará sa tiež o to, aby ste mali pred odchodom do zahraničia všetky potrebné informácie. Ako bývalá opatrovateľka vie pomôcť v každej situácii a pochopiť vaše potreby počas aj po turnuse.

Warum mit uns arbeiten?

28 langjährige Erfahrung

Seit 1996 helfen wir Menschen, den perfekten Job zu finden – sich ständig zu verbessern, ist für uns nicht nur eine Notwendigkeit, sondern eine Mission.

Individueller Ansatz

Empathie, Hilfsbereitschaft, Menschlichkeit und individueller Umgang mit jedem Kandidaten

Kundendienst

Im Problemfall sind wir während des gesamten Arbeitsaufenthaltes 7 Tage die Woche für Sie da

100% kostenlos

Alle unsere Dienstleistungen sind für Kandidaten völlig kostenlos, ohne versteckte Gebühren

Anerkennung der Ausbildung

Alle Angehörigen der Gesundheitsberufe aus der Europäischen Union unterliegen Regelungen im Bereich der erworbenen Bildung. Wir helfen Ihnen bei der Anerkennung Ihrer Ausbildung im Ausland.

Transportvermittlung

Wir bieten unseren Kunden einen umfassenden Service und vergessen daher nicht den Transport von der Haustür direkt zur Arbeit

Referenzen

Was andere über uns sagen

...

Musim uprimne napisat, ze som s pristupom, jednanim a sluzbami spolocnosti ALSES, s.r.o. velmi spokojny. Zamestnanci spolocnosti ALSES, s.r.o. , viedli proces sprostredkovania do zamestnania v zahranici na vysokej profesionalnej urovni so zretelom na individualne potreby klienta a buduceho zamestnavatela. Rad by som touto cestou odporucil spolocnost

Herr Richard Cviklovic, Praktická sestra
...

Touto cestou by som sa chcela poďakovať agentúre ALSES a pani Ivete Lešňanskej za rýchlu výmennú opatrovateľky v rodine a zorganizovanie cesty domov kvôli zdravotnému stavu mojej dcéry. Vybavenie týchto záležitosti trvalo 3 dní. Ďakujem veľmi pekne za urgentné vybavenie a spoluprácu. Odporúčam ženám, ktoré hľadajú serióznu agentúru kvôli práci. Ešte raz veľk

Frau Ingrid Očenášová, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobra skusenost s firmov ustretova a vzdy vie pomoct v danej situacii ked sa jedna o opatrovatelku.Platby vyplat na čas.Komunikacia na úrovni.Odporučam tuto firmu.

Frau Etka Goldbergerová, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

dobra agentura odporucam

Frau Lydia Abelova, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Pekný deň pani Stefaniskova, ďakujem za všetko. Hm nie nadarmo mi hovorila kolegyňa Adriana Šipošová, ktorá chodí pracovať rovnako cez vášu agentúru. do DE, že ste najlepší, pretože ste :-))) neberte to ako lichôtku, ale úplne obyčajnú pravdu takú srdečnú, veľmi všetko od vás oceňujem pretože ste veľmi pomáhajúci ľuďom, či už doma alebo v zahraničí a ja Vám

Herr Július Jakubec, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Velice ochotná p. Sakalová. První kontakt po telefonu,Dobré otázky,vysvětlí co je třeba.Ale MOJE špatné odpovědi. Byl jsem spokojen a mile překvapený. Děkuji 100%..

Herr Libor Šenk, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobrý deň ,rada by som sa podelila so svojou skúsenosťou zo spolupráce v Agentúre Alses Svidnīk.Je to už neuveriteľných 10 rokov , od kedy som oslovila túto agentúru a žiada sa mi poukázať na prístup ,spoľahlivosť a záujem s akým pristupujú k opatrovateľkám počas hľadania práce ,počas pracovného turnusu aj v čase,keď sa vyskytne neočakávaný problém je s

Frau Viera P., Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobrý deň, ďakujem vám agentúra ALSES za sprostredkovanie práce tu v Harrogate. Určite takéto podmienky aké sú tu len málo kto dostane v tejto brandži, aké boli ponúknuté mne a som vám za to veľmi vdačný a chcel by som vám touto cestou veľmi pekne poďakovat a popriať veľa úspechov.

Herr Stefan Pomorsky, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Som velmi spokojna z ag Alsess su velmi spolahlivy a napomocny

Frau Janette Sidorova, Praktická sestra
...

Cez agentúru pracujem ako opatrovateľka, doteraz som bola vždy spokojná, bezproblémové jednanie, rady a spolupráca s pani Svetlanou Jurčišinovou, verím, že to bude aj tak naďalej a kľudne ich odporučím v prípade aj známym.

Frau Harmatova Maria, Opatrovateľ/ka 24 hod

Ihre Postkarten

aktuelle Stellenangebote

hilfsbereite Angestellte

Jahre auf dem Markt

Nicht bestätigter Kandidat