• +421 908 999 591
  • Hétfő - Péntek 8:00 - 17:00

Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Augsburg

Dátum nástupu: 1.11.2018

Turnusy: 6 týždňov

Plat: Živnosť - 1710 €/ mesiac; 57 €/ deň; 2565 €/ turnus;

Cestovné: 130 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Vek: 40-55 rokov

Úroveň nemeckého jazyka: stredná znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 91 ročného pána, ktorý má artrózu, problémy so srdiečkom, problémy so srdiečkom, je inkotinentný, pohybuje sa pomocou chodítka. Pánovi je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť. Pán býva s manželkou v dome, domáce práce je potrebné robiť aj jej, internet tam nie je. Opatrovateľka má mať strednú znalost nemeckého jazyka, 40-55 ročná

Invalid Input
Nesprávny email

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand

Kontakt

Új Elérhető ajánlatok