Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Neuenstein

Dátum nástupu: 17.2.2019

Turnusy: 3 týždne

Plat: Živnosť - 2400 - 3000  €/ mesiac; 80 - 100 €/ deň; 1680 - 2100 €/ turnus;

Cestovné: hradené max. do výšky 150 € za cestu tam a späť

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Vek: 30 - 45 rokov

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: opatrovateľský kurz a prax v opatrovaní, ideálne zdravotná sestra

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatera 62 ročnej panej, ktorá je 20 rokov po pracovnom úraze, ma tetraplegiu /ochrnuté nohy, čiastočne ochrnuté ruky/. Je potrebná komplexná opatera. Ranný režim začína o 5:30 hod. Príprava raňajok, vyprázdňovať ručne, osprchovať, umyť vlasy, príp. umyť v posteli, obliecť, transfer do vozíka bez liftu. Pri sprchovaní transfer do sprchovacieho vozíka. V noci okolo 1:00 hod je potrebné klientku 1x prepolohovať, aby nedostala preležaniny. Môže sa stať, že pacientka v noci zazvoní, vtedy je potrebné k nej prísť. Je potrebná príprava jedla pre seba a klientku a taktiež domáce práce, nakupovanie, prechádzky s pacientkou. Vyžaduje sa transfer po schodoch. V domácnosti s pani žije syn, o ktorého nie je potrebné sa starať, len navariť aj pre neho. Voľno je po dohode s klientkou. Zdravotná sestra alebo opatrovateľka má dostatok voľného času. Vyžaduje sa komunikatívna úroveň nemeckého jazyka, opatrovateľský kurz a prax v opatrovaní.

Invalid Input
Nesprávny email

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand

Kontakt

Nowe oferty pracy

Chcą się Państwo dowiadywać o nowych ofertach jako pierwsi?