Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Dortmund

Dátum nástupu: 30.10.2018

Turnusy: 6 týždňov

Plat: Živnosť - 1760 €/ mesiac; 58,67 €/ deň; 2640 €/ turnus;

Cestovné: 130 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 74 ročnej pani, 170 cm, 73 kg, ktorá má začinajúcu demenciu, cukrovku, vysoký krvný tlak. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí vvariť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať, venovať sa jej. Pani býva v dome sama, internet je tam zavedený. Opatrovateľka má mať dobrú znalosť nemeckého jazyka, okrem poľskej národnosti.

Invalid Input
Nesprávny email

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand

Kontakt

Nowe oferty pracy

Chcą się Państwo dowiadywać o nowych ofertach jako pierwsi?