Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Kolín

Dátum nástupu: 20.10.2018

Turnusy: 6 týždňov

Plat: Živnosť - 1800 €/ mesiac; 60 €/ deň; 2520 €/ turnus;

Cestovné: 130 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Vek: 40-60 ročná

Úroveň nemeckého jazyka: stredná znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Vodičský preukaz,

Fajčenie povolené, len mimo bytu

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 86 ročného pána, 180 cm, 100kg, ktorý je samostatný, je potrebné mu robiť spoločnosť. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať, chodiť s ním na prechádzky. Pán býva v byte sám, má malého psa, ktorý nevadí ani alergikom. Internet môže byť nainštalovaný.. Opatrovateľka má mať dobrú znalost nemeckého jazyka, 40-60 ročná, fajčenie povolené iba mimo bytu, vodičský preukaz
Požiadavka na opatrovateľku 40-60 ročná, vodičský preukaz, fajčenie povolené, len mimo bytu.

Invalid Input
Nesprávny email

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand

Kontakt

Nowe oferty pracy

Chcą się Państwo dowiadywać o nowych ofertach jako pierwsi?