• Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:30

Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základné informácie

Mesto: Ilsfeld

Dátum nástupu: 29.1.2021

Turnusy: 6 týždnov

Plat: Živnosť - 1960 €/ mesiac; 65,34 €/ deň; 2744 €/ turnus;

Cestovné: 160 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Úroveň nemeckého jazyka: stredná znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno, skúsenosť s demenciou

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 82 ročnej pani, 165 cm, 73 kg, ktorá má demenciu, je inkotinentná, pohybuje sa pomocou chodítka. V noci sa k nej 3 krát vstáva. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať. Pani býva v dome sama, internet je tam zavedený. K panej chodí každý deň syn na návštevu. Voľno môže byť naviac 2 krát pol dňa kôli nočnému vstávaniu. Opatrovateľka má mať strednú znalosť nemeckého jazyka a má mať skúsenosť s demenciou.

Invalid Input
Nesprávny email
Nesprávne

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Filter

Nástup

Jazyk

Krajina

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Learn more

I understand

Kontakt

Nowe oferty pracy