Створено 19 Квітень 2024 16:30

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Petershagen/Eggersdorf, Plat až 2460.0 EUR

Клієнт: жінка 92 років 162 cm 55 kg

чоловік 88 років 175 cm 78 kg

Описання роботи

Opatera manželského páru, žena 84 – ročná, pohybuje sa na invalidnom vozíku, pri presune je potrebná čiastočná pomoc. Má demenciu, Alzheimerovú chorobu, cukrovku, potrebuje inzulín, je inkontinentná. Jej demencia je v pokročilom štádiu, býva často zmätená, v noci občas sa zobudí. Podstupuje ergoterapiu a psychoterapiu. Jej manžel je duševne zdravý, chodí pomocou chodítka, má COPD – pľúcnu chorobu, používa pravidelne kyslík / k dispozícii je prenosný kyslíkový prístroj, ktorý si berie na prechádzky/. On potrebuje len drobnú pomoc pri umývani. Manželia bývajú vo veľkom meste, v rodinnom dome 150 m2, s internetom, voľno podľa dohovoru.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Альцгеймер
  • Деменція
  • Вікова слабкість
  • Pranie
  • Varenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie

Вимоги / opatrovateľ/ku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • viac ako a menej rokov
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше П'ятниця 21.06.2024 60 - 60 82.00, EUR 2460, EUR 4920, EUR
          Нарахування плати за проїзд 180 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 5100 EUR

Petershagen-Eggersdorf, DE

Mapa