Створено 19 Квітень 2024 05:08

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Stuttgart, Plat až 2250.0 EUR

Клієнт: жінка 78 років 160 cm 40 kg

Описання роботи

Opatrovanie 77 – ročnej seniorky, 40 kg, 158 cm, ktorá má demenciu a alzheimerovú chorobu, stupeň 2, nepamätá si mena, mimo domu sa už nevie dobre orientovať, má poruchu reči. Má poškodenú krátkodobú pamäť, chodí bez problémov, je čiastočne inkontinentná /zvyčajne iba moč/. V noci spí. Internet je zavedený, seniorka má mačku. Býva sama v rodinnom dome 150 m2, voľno podľa dohovoru.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Альцгеймер
  • Деменція
  • Вікова слабкість
  • Нетримання сечі
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Umývanie
  • некурящий/а
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie
  • Domáce zvieratá

Вимоги / opatrovateľ/ku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • viac ako a menej rokov
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť Вівторок 30.04.2024 Вівторок 11.06.2024 42 - 42 75.00, EUR 2250, EUR 3150, EUR
          Нарахування плати за проїзд 200 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3350 EUR

Stuttgart, DE

Mapa