Створено 20 Квітень 2024 16:47

Práca pre opatrovateľky vo Švajčiarsku, Münchenstein, Plat až 2500.0 CHF

Клієнт: жінка 106 років 160 cm 50 kg

Описання роботи

Opatrovanie 93 ročnej pani, ktorá má šedý zákal , skoro nevidí, pohybuje sa pomocou chodítka a vozíka. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť. Pani býva v dome v malom mestečku. Opatrovateľka má mať vodičský preukaz.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Вікова слабкість
  • Нетримання сечі
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nočné vstávanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B1-середній
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Вівторок 14.05.2024 21 - 21 76.67, CHF 2300, CHF 1610, CHF
Трудові відносини якнайшвидше якнайшвидше Вівторок 14.05.2024 21 - 21 83.33, CHF 2500, CHF 1750, CHF
          Нарахування плати за проїзд 350 CHF
          Разом, якщо має трудовий договір 2100 CHF
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 1960 CHF

Münchenstein, CH

Mapa