Створено 28 Березень 2024 20:32

Práca pre opatrovateľky vo Švajčiarsku, Schlieren, Plat až 2500.0 CHF

Клієнт: жінка 74 років 160 cm 90 kg

Описання роботи

Opatrovanie 73 ročnej pani, 90 kg, ktorá je skoro slepá, máva z toho depresie, pohybuje sa pomocou chodítka. Pani je potrebné umývať, obliekať. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť. Pani je pôvodom slovenka, ktorá celý život žila vo Švajčiarsku. Je potrebné, aby opatrovateľka mala dobrú nemčinu a vedela dobre šoferovať. Vo švajciarských rodinách nie sú príplatky za vianočné sviatky.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Переривання нічного сну
  • Нетримання сечі
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • некуряща
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nočné vstávanie
  • Vodičský preukaz

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Трудові відносини якнайшвидше якнайшвидше П'ятниця 31.05.2024 61 - 61 83.33, CHF 2500, CHF 5083, CHF
          Нарахування плати за проїзд 350 CHF
          Разом, якщо має трудовий договір 5433 CHF

Schlieren, CH

Mapa