• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Luttenwang

Dátum nástupu: 24.7.2019

Turnusy: 2 mesiace

Plat: Živnosť - 1560 € mesiac; 52 €/ deň; 3120 €/ turnus; Zam. pomer - 1260 €/ mesiac; 42 €/ deň; 2520 €/ turnus;

Cestovné: 150 € za cestu tam a späť

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Vek: viac ako 25 rokov

Úroveň nemeckého jazyka: stredná znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatera 95 ročnej pani s ochorením srdca a obličiek. Stará pani má osteoporózu, artrózu, problémy s kolenami. Je po zlomenine lýtkovej kosti, používa invalidný vozík. Pani je inkontinentná, používa plienky, vložky. Je potrebné jej pomôcť s presunom na invalidný vozík, pani pri presune spolupracuje, ďalej pomoc pri obliekaní /obliekať kompresné pančuchy/, pri osobnej hygiene, chodiť na prechádzky, viesť domácnosť, varenie, upratovanie, nakupovanie, pranie. Pani chodí spať o 22:00 hod. a vstáva o 7:00 hod. ráno. Kúpanie pani preberá cez víkend neter s manželom.

Invalid Input
Prosím zadajte váš email

Viac z tejto kategórie: Opatrovanie v Nemecku - Lorch 1600 »

Filter

Nástup

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Znalosť nemeckého jazyka

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce