• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre opatrovateľky vo Švajčiarsku

Základne informácie

Mesto: Sursee

Dátum nástupu: koncom augusta

Turnusy: 3 mesiace

Plat: Zam. pomer - 2600 CHF/ mesiac; 86,67 CHF/ deň; 7800 CHF/ turnus;

Cestovné: 380 CHF za cestu tam a späť k prvej výplate

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Vek: mladšia opatrovateľka

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Vodičský preukaz

Nefajčiarka

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Hľadá sa opatrovateľka k 3 mesačnému dieťatku do spoločensky významnej rodiny vo Švajčiarsku. Opatrovateľka má na starosti len starostlivosť o dojča, má mať skúsenosti a zručnosti v starostlivosti o tak malé dieťa. Rodina uprednostňuje distingvovanú, mladšiu, dobre upravenú a skúsenú opatrovateľku, nefajčiarku s vodičským preukazom.

Invalid Input
Prosím zadajte váš email

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Filter

Nástup

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Znalosť nemeckého jazyka

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce