• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre opatrovateľky v Írsku

Základné informácie

Mesto: County Mayo

Dátum nástupu: polovica decembra 2019

Turnusy: jedná sa o prácu na plný úväzok s 37-45 hodinami týždenne na 6 mesiacov a dlhšie s 4 týždňami dovolenky ročne; v prípade záujmu sú možné 3-mesačné turnusy s rovnakým počtom hodín ako pri plnom úväzku

Plat: Zam. pomer - 1600 - 2000 € brutto/ mesačne

Cestovné: let je preplatený po prvom mesiaci

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Úroveň anglického jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno, aspoň z domáceho prostredia

Vodičský preukaz

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 79 ročného pána s demenciou. Medzi pracovnú náplň patrí okrem starostlivosti o seniora aj starostlivosť o domácnosť. Opatrovateľka by mala mať dobrú znalosť anglického jazyka a vodičský preukaz. K dispozícii má vlastnú izbu a pripojenie k internetu. Počas celého pobytu je poskytovaná podpora a tréning zdarma.

Invalid Input
Prosím zadajte váš email

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Filter

Nástup

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Znalosť nemeckého jazyka

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce