• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre zdravotné sestry so špecializáciou v neonatológii v Nemecku

Základné informácie

Miesto: Bayern

Dátum nástupu: priebežne podľa dohody

Turnusy: 14-16 smien za mesiac /12-hodinové smeny/

Plat: základ od 2700 € brutto/ mesačne; podľa dosiahnutej kvalifikácie a skúseností + príplatky za nočné a víkendové smeny a sviatky

Ubytovanie: zabezpečené ubytovanie za zvýhodnenú cenu

Požiadavky na zdravotnú sestru:

Vzdelanie: úspešne ukončené vzdelanie v obore všeobecná zdravotná sestra so špecializáciou v neonatológii

Prax: áno, aspoň 5 ročná prax

Uznanie vzdelania - Anerkennung: áno

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť /úroveň B2/

Dokumenty, ktoré potrebujeme doložiť

 - Životopis v nemeckom jazyku

 - Uznané vzdelanie v Nemecku /Anerkennung/ - v prípade, že ho ešte nemáte, Vám vieme s celým procesom pomôcť a poradiť

 - Registrácia v komore sestier v Nemecku - v prípade, že ešte registrovaný nie ste, Vám vieme s celým procesom pomôcť a poradiť

Náplň práce:

Pre zdravotnícke zariadenia v oblasti Bayern v Nemecku hľadáme diplomované zdravotné sestry špecializované v neonatológii. Zamestnávateľ ponúka možnosť ďalšieho vzdelávania a tiež poskytuje ubytovanie za zvýhodnenú cenu. Priamo na mieste sa nachádza naša kontaktná osoba, ktorá Vám pomôže s ľahšou adaptáciou v novom prostredí a práci a bude Vám podporou v začiatkoch v novej krajine.

Invalid Input
Vaše telefónné číslo
Prosím zadajte váš email

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce