Створено 1 Липень 2024 05:41

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Bochum, odmena 2100.0 EUR

Клієнт: жінка 86 років 150 cm 60 kg

Описання роботи

1.Opatrovanie 79 ročnej pani, 150 cm, 60 kg, so začiatočnou demenciou. Pohybuje sa pomocou chodítka. Počas dňa chodí za pomoci opatrovateľky na toaletu. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Pani vstáva v noci podľa potreby. Je potrebné na ňu dohliadnuť. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať, chodiť s ňou na prechádzky, dohliadať na pani aby nespadla. Pani býva v dome sama, internet je tam zavedený. Opatrovateľka má mať dobrú znalosť nemeckého jazyka, priateľská, spoľahlivá. Voľno je možné po dohode s rodinnými príslušníkmi. Vianočný príplatok je extra k platu.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Переривання нічного сну
  • Деменція
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B1-середній
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Четвер 01.08.2024 30 - 42 70.00, EUR 2100, EUR 2940, EUR
          Нарахування плати за проїзд 200 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3140 EUR

Bochum, DE

Mapa