Хто ми?

Кадрове агентство, яке було створено в 1996 році і вже більше 28 років надає кадрові послуги у сфері охорони здоров'я лікарям та медперсоналу.

Чому саме ALSES

ALSES не є і ніколи не буде великою корпоративною компанією. Ми сім’я, хоч і не кровного споріднення, але все ж сім’я, і нам важливо робити все з любов’ю. Як кажуть, ми віддаємо перевагу якості, а не кількості, тому для нас важливо, щоб у нашій команді були люди рівних цінностей, які стануть частиною нашої «сім’ї», на яких ми зможемо покластися, а вони також зможуть покластися на нас.

Ми приділяємо особливу увагу людському підходу і підходимо до кожного кандидата індивідуально відповідно до його специфічних потреб.

Alena Štefanisková - Засновник

Турбота про інших – дуже гідна діяльність. Ми цінуємо вашу роботу і хочемо, щоб ви відчували, що вас цінують за це. Ми вважаємо, що тільки задоволена людина може добре виконувати свою професію. Тому ми намагаємося запропонувати нашим медсестрам і опікункам не лише мотиваційну фінансову винагороду, а й повну підтримку під час робочої поїздки та після неї.

Ознайомтесь з нашою командою

Ми тут, щоб допомогти вам
Alena Štefanisková

Директор

Директор Агентства. Відома своєю наполегливістю і тим, що ніколи не здається. Це також результат того, що наразі компанії вдалося знайти роботу понад 5000 претендентів. Завдяки своєму прогресу компанії вдається залишатися в перших місцях серед кадрових агентств у Словаччині.

Iveta Lešňanská

Персональний консультант

Як колишня опікунка з багатьма місцевими та іноземними контактами в цій галузі, вона є чудовою підмогою не лише для новачків, але й для тих, хто має досвід. Завдяки огляду ринку ми можемо забезпечити правильні умови співпраці за кордоном.

Svetlana Jurčišinová

Personálny konzultant

Konzultantka, ktorá má bohaté skúsenosti zo zahraničia aj zo Slovenska. Je prvou kontaktnou osobou, ktorá s Vami spraví pohovor v nemeckom jazyku. Stará sa tiež o to, aby ste mali pred odchodom do zahraničia všetky potrebné informácie. Ako bývalá opatrovateľka vie pomôcť v každej situácii a pochopiť vaše potreby počas aj po turnuse.

Чому співпрацювати саме з нами?

28 років досвіду

Ми допомагаємо людям знайти ідеальну роботу з 1996 року - постійне вдосконалення для нас не просто необхідність, а місія

Індивідуальний підхід

Емпатія, послужливість, людяність та індивідуальний підхід до кожного кандидата

Підтримка клієнтів

У разі виникнення проблеми ми у вашому розпорядженні протягом усієї робочої поїздки, 7 днів на тиждень

100 % Без додаткових платежів

Усі наші послуги абсолютно безкоштовні для претендентів, без будь-яких додаткових платежів

Визнання освіти

Усі медичні працівники з Європейського Союзу піддаються під дію нормативних актів у сфері здобутої освіти. Ми допоможемо вам з визнанням освіти за кордоном

Забезпека транспорту

Ми надаємо своїм клієнтам комплексне обслуговування, а тому не забуваємо про транспортування від дверей вашого дому прямо на роботу

Відгуки

Що інші говорять про нас

...

Musim uprimne napisat, ze som s pristupom, jednanim a sluzbami spolocnosti ALSES, s.r.o. velmi spokojny. Zamestnanci spolocnosti ALSES, s.r.o. , viedli proces sprostredkovania do zamestnania v zahranici na vysokej profesionalnej urovni so zretelom na individualne potreby klienta a buduceho zamestnavatela. Rad by som touto cestou odporucil spolocnost

пан Richard Cviklovic, Praktická sestra
...

Touto cestou by som sa chcela poďakovať agentúre ALSES a pani Ivete Lešňanskej za rýchlu výmennú opatrovateľky v rodine a zorganizovanie cesty domov kvôli zdravotnému stavu mojej dcéry. Vybavenie týchto záležitosti trvalo 3 dní. Ďakujem veľmi pekne za urgentné vybavenie a spoluprácu. Odporúčam ženám, ktoré hľadajú serióznu agentúru kvôli práci. Ešte raz veľk

пані Ingrid Očenášová, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobra skusenost s firmov ustretova a vzdy vie pomoct v danej situacii ked sa jedna o opatrovatelku.Platby vyplat na čas.Komunikacia na úrovni.Odporučam tuto firmu.

пані Etka Goldbergerová, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

dobra agentura odporucam

пані Lydia Abelova, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Pekný deň pani Stefaniskova, ďakujem za všetko. Hm nie nadarmo mi hovorila kolegyňa Adriana Šipošová, ktorá chodí pracovať rovnako cez vášu agentúru. do DE, že ste najlepší, pretože ste :-))) neberte to ako lichôtku, ale úplne obyčajnú pravdu takú srdečnú, veľmi všetko od vás oceňujem pretože ste veľmi pomáhajúci ľuďom, či už doma alebo v zahraničí a ja Vám

пан Július Jakubec, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Velice ochotná p. Sakalová. První kontakt po telefonu,Dobré otázky,vysvětlí co je třeba.Ale MOJE špatné odpovědi. Byl jsem spokojen a mile překvapený. Děkuji 100%..

пан Libor Šenk, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobrý deň ,rada by som sa podelila so svojou skúsenosťou zo spolupráce v Agentúre Alses Svidnīk.Je to už neuveriteľných 10 rokov , od kedy som oslovila túto agentúru a žiada sa mi poukázať na prístup ,spoľahlivosť a záujem s akým pristupujú k opatrovateľkám počas hľadania práce ,počas pracovného turnusu aj v čase,keď sa vyskytne neočakávaný problém je s

пані Viera P., Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobrý deň, ďakujem vám agentúra ALSES za sprostredkovanie práce tu v Harrogate. Určite takéto podmienky aké sú tu len málo kto dostane v tejto brandži, aké boli ponúknuté mne a som vám za to veľmi vdačný a chcel by som vám touto cestou veľmi pekne poďakovat a popriať veľa úspechov.

пан Stefan Pomorsky, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Som velmi spokojna z ag Alsess su velmi spolahlivy a napomocny

пані Janette Sidorova, Praktická sestra
...

Cez agentúru pracujem ako opatrovateľka, doteraz som bola vždy spokojná, bezproblémové jednanie, rady a spolupráca s pani Svetlanou Jurčišinovou, verím, že to bude aj tak naďalej a kľudne ich odporučím v prípade aj známym.

пані Harmatova Maria, Opatrovateľ/ka 24 hod

Ваші листівки

Актуальних пропозицій роботи

Привітного персоналу

років на ринку праці

Розміщених кандидатів