Chcete sa naučit alebo zdokonaliť Nemecký jazyk?

Ako opatrovateľka, lekár alebo zdravotná sestra posuňte svoju prax na medzinárodnú úroveň s našimi špecializovanými online kurzami nemeckého jazyka, navrhnutými práve pre potreby zdravotníckeho personálu.

Skupinové lekcie

5,99 EUR/lekcia
239 EUR/celý kurz


  • 10 týždňov
  • 40 lekcií
  • Príprava na pracovné pohovory
  • Možnosť uhradiť v dvoch platbách
  • Študijné materiály
  • Individuálny študijný plán

Individuálny kurz

29 EUR/lekcia


  • Individuálny prístup
  • Príprava na pracovné pohovory
  • Študijné materiály
  • Individuálny študijný plán pre vaše ciele

Vaš lektor

PhDr. Zdenka Uherova, PhD


Váš kurz bude vedený vysokoškolskou profesorkou nemeckého jazyka a autorkou knihy "Deutsch im Pflegeberuf". S jej bohatými skúsenosťami a odbornosťou v oblasti nemeckého jazyka budete mať zaručenú kvalitnú výučbu a pripravenosť na všetky aspekty vašej práce.

Prístup k výučbe je interaktívny, praktický a prispôsobený vašim potrebám. Pomôže vám nielen zvládnuť nemecký jazyk, ale aj lepšie porozumieť kultúre a potrebám vašich pacientov.

Od začiatočníkov po špecialistov

Váš kľúč k medzinárodnej kariére v zdravotníctve a sociálných službách

A1

Začiatočníci

Ideálny pre nováčikov v nemeckom jazyku, tento kurz pokrýva základy, ako sú kľúčové slová, frázy a gramatika, aby ste mohli začať komunikovať.

A2

Stredne pokročilí

Pre tých so základmi nemeckého jazyka zameraný na rozšírenie vašej gramatiky, slovnej zásoby a komunikačných schopností v typických situáciách.

B1

Pokročilí

Pre pokročilých s dobrým základom nemeckého jazyka, kurz zdôrazňuje rozvoj zložitejších jazykových schopností, s cieľom pripraviť sa na B1 certifikát.

B2

Konverzácia a špecializácia

Tento kurz je určený pre tých, ktorí chcú zlepšiť konverzačné zručnosti a odbornú terminológiu, zameriavajúc sa na špecializáciu v oblasti zdravotníctva, pripravujúc na B2 certifikát.

VIP

Individuálny kurz

Individuálny kurz poskytuje personalizovaný prístup s možnosťou zamerania sa na špecifické témy podľa vašich potrieb, zaručuje rýchly pokrok a flexibilitu vo vaších cieľoch.

Spravte prvý krok a začnite svoju cestu k medzinárodnej kariére ešte dnes!

S kurzami od začiatočníkov po pokročilých, vedenými expertkou pani Dr. Zdenkou Uherovou vás naučíme nielen jazyk, ale pripravíme vás aj na profesionálnu prax v nemecky hovoriacich krajinách

кілька слів про нас


ALSES je personálna agentúra s 28-ročnou tradíciou v poskytovaní personálnych služieb v oblasti zdravotníctva. Našim cieľom je poskytovať kvalitný personál a vytvárať dlhodobé vzťahy s našimi partnermi. Našimi partnermi sú zdravotnícke zariadenia na Slovensku, ale aj v zahraničí, ktorým poskytujeme kvalitných zdravotníckych pracovníkov podľa ich požiadaviek.

Okrem toho sme dlhodobými partnermi aj pre našich uchádzačov, pre ktorých zabezpečujeme kvalitné pracovné príležitosti i v zahraničí a pomáhame im aj pri jazykovej príprave a iných potrebných formalitách. Sme radi, že môžeme prispieť k ich kariérnemu rastu a osobnému napredovaniu.

Sme hrdí na to, že patríme medzi TOP 10 agentúr na Slovensku na základe hodnotenia profesia “Recruit Rank” v počte zabezpečených miest pre našich uchádzačov.

Prečo si vybrať kurz s nami?

Naše kurzy sú obľúbené medzi študentmi, ktorí si chvália kvalitu výučby, flexibilitu a prístup lektorky

Špecializovaná výučba

Naše kurzy sú vedené kvalifikovanou lektorkou, profesorkou nemeckého jazyka. S jej odbornosťou a skúsenosťami budete mať istotu, že získate kvalitné jazykové vzdelanie.

Flexibilita

Ponúkame širokú škálu kurzov, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám a preferenciám. Kurzy sú dostupné online cez interaktívne videohovory.

Cenová dostupnosť

S cenou 5,99 EUR za lekciu pre štandardný kurz a 29 EUR za hodinu pre individuálny kurz, vám poskytujeme kvalitné vzdelanie za dostupnú cenu.

Možnosť certifikátu

Po absolvovaní kurzu získate jazykový certifikát, ktorý vám otvorí dvere k práci v zahraničí.

Rozšírte svoje horizonty a začnite budovať medzinárodnú kariéru už dnes!

Objavte, ako naše kurzy nemeckého jazyka vám otvoria dvere k novým pracovným príležitostiam v zahraničí, či už ste opatrovateľka, zdravotná sestra, lekár/ka alebo zdravotnícky pracovník hľadajúci kariéru v zahraničí.

S cenou od 5,99 EUR za lekciu.