Kto sme?

Personálna agentúra, ktorá vznikla v roku 1996 a už viac než 28 rokov poskytuje personálne služby v oblasti zdravotníctva pre opatrovateľky a zdravotnícky personál.

Prečo práve ALSES

ALSES nie je a nikdy nebude veľkou korporačnou spoločnosťou. Sme rodina, hoci nie pokrvná, ale stále rodina a je pre nás dôležité robiť veci poriadne a s láskou. Ako sa hovorí, uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou, a preto je pre nás dôležité mať v našom tíme ľudí s rovnakými hodnotami, ktorí sa stanú súčasťou našej ,,rodiny´´, na ktorých sa budeme môcť spoľahnúť a tiež oni sa budú môcť spoľahnúť na nás.

Dbáme najmä na ľudský prístup a ku každému uchádzačovi, či uchádzačke pristupujeme individuálne, podľa konkrétnych potrieb.

Alena Štefanisková - Zakladateľka

Starostlivosť o druhého je veľmi záslužná činnosť. My si Vašu prácu vážime a chceme, aby ste sa za ňu cítili docenení. Sme toho názoru, že len spokojný človek môže svoje povolanie vykonávať dobre. Preto sa snažíme našim opatrovateľkám a zdravotníkom ponúknuť nielen motivujúce finančné ohodnotenie, ale taktiež plnú podporu počas pracovného pobytu i po ňom.

Spoznajte náš tím

Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli
Alena Štefanisková

Riaditeľka

Riaditeľka agentúry. Je známa svojou vytrvalosťou, a tým, že sa nikdy nevzdáva. Aj to je výsledkom toho, že spoločnosti sa zatiaľ podarilo nájsť prácu pre viac než 5000 uchádzačov. Vďaka jej pokrokovosti sa spoločností darí udržať na popredných priečkach medzi personálnymi agentúrami na Slovensku.

Iveta Lešňanská

Personálny konzultant

Ako bývalá opatrovateľka s mnohými lokálnymi aj zahraničnými kontaktmi z oboru je skvelou pomocou nie len pre kandidátov, ktorí začínajú, ale aj pre tých skúsených. Vďaka prehľadu na trhu Vám tak môžeme zabezpečiť korektné podmienky spolupráce v zahraničí.

Svetlana Jurčišinová

Personálny konzultant

Konzultantka, ktorá má bohaté skúsenosti zo zahraničia aj zo Slovenska. Je prvou kontaktnou osobou, ktorá s Vami spraví pohovor v nemeckom jazyku. Stará sa tiež o to, aby ste mali pred odchodom do zahraničia všetky potrebné informácie. Ako bývalá opatrovateľka vie pomôcť v každej situácii a pochopiť vaše potreby počas aj po turnuse.

Prečo spolupracovať práve s nami?

28 rokov skúseností

Od 1996 pomáhame ľuďom nájsť si ideálnu prácu - neustále sa zlepšovať nie je pre nás len nutnosť, ale poslanie

Individuálny prístup

Empatia, ústretovosť, ľudskosť a individuálny prístup ku každému uchádzačovi

Klientská podpora

V prípade problému sme Vám k dispozícii počas celého pracovného pobytu, 7 dní v týždni

100 % Bez poplatkov

Všetky naše služby sú pre uchádzačov úplne zdarma, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov

Uznanie vzdelania

Všetci zdravotnícky pracovníci z Europskej Únie podliehajú regulácií v oblasti získaného vzdelania. Pomôžeme Vám s uznaním vzdelania v zahraničí

Zabezpečenie dopravy

Poskytujeme našim klientom komplexný servis a preto nezabúdame aj na prepravu od dverí vášho domova priamo do práce

Referencie

Čo na nás vravia ostatní

...

Musim uprimne napisat, ze som s pristupom, jednanim a sluzbami spolocnosti ALSES, s.r.o. velmi spokojny. Zamestnanci spolocnosti ALSES, s.r.o. , viedli proces sprostredkovania do zamestnania v zahranici na vysokej profesionalnej urovni so zretelom na individualne potreby klienta a buduceho zamestnavatela. Rad by som touto cestou odporucil spolocnost

Pán Richard Cviklovic, Praktická sestra
...

Touto cestou by som sa chcela poďakovať agentúre ALSES a pani Ivete Lešňanskej za rýchlu výmennú opatrovateľky v rodine a zorganizovanie cesty domov kvôli zdravotnému stavu mojej dcéry. Vybavenie týchto záležitosti trvalo 3 dní. Ďakujem veľmi pekne za urgentné vybavenie a spoluprácu. Odporúčam ženám, ktoré hľadajú serióznu agentúru kvôli práci. Ešte raz veľk

Pani Ingrid Očenášová, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobra skusenost s firmov ustretova a vzdy vie pomoct v danej situacii ked sa jedna o opatrovatelku.Platby vyplat na čas.Komunikacia na úrovni.Odporučam tuto firmu.

Pani Etka Goldbergerová, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

dobra agentura odporucam

Pani Lydia Abelova, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Pekný deň pani Stefaniskova, ďakujem za všetko. Hm nie nadarmo mi hovorila kolegyňa Adriana Šipošová, ktorá chodí pracovať rovnako cez vášu agentúru. do DE, že ste najlepší, pretože ste :-))) neberte to ako lichôtku, ale úplne obyčajnú pravdu takú srdečnú, veľmi všetko od vás oceňujem pretože ste veľmi pomáhajúci ľuďom, či už doma alebo v zahraničí a ja Vám

Pán Július Jakubec, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Velice ochotná p. Sakalová. První kontakt po telefonu,Dobré otázky,vysvětlí co je třeba.Ale MOJE špatné odpovědi. Byl jsem spokojen a mile překvapený. Děkuji 100%..

Pán Libor Šenk, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobrý deň ,rada by som sa podelila so svojou skúsenosťou zo spolupráce v Agentúre Alses Svidnīk.Je to už neuveriteľných 10 rokov , od kedy som oslovila túto agentúru a žiada sa mi poukázať na prístup ,spoľahlivosť a záujem s akým pristupujú k opatrovateľkám počas hľadania práce ,počas pracovného turnusu aj v čase,keď sa vyskytne neočakávaný problém je s

Pani Viera P., Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobrý deň, ďakujem vám agentúra ALSES za sprostredkovanie práce tu v Harrogate. Určite takéto podmienky aké sú tu len málo kto dostane v tejto brandži, aké boli ponúknuté mne a som vám za to veľmi vdačný a chcel by som vám touto cestou veľmi pekne poďakovat a popriať veľa úspechov.

Pán Stefan Pomorsky, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Som velmi spokojna z ag Alsess su velmi spolahlivy a napomocny

Pani Janette Sidorova, Praktická sestra
...

Cez agentúru pracujem ako opatrovateľka, doteraz som bola vždy spokojná, bezproblémové jednanie, rady a spolupráca s pani Svetlanou Jurčišinovou, verím, že to bude aj tak naďalej a kľudne ich odporučím v prípade aj známym.

Pani Harmatova Maria, Opatrovateľ/ka 24 hod

Vaše pohľadnice

Aktuálnych pracovných ponúk

Ochotných zamestnancov

Rokov na trhu

Umiestnených uchádzačov