Створено 19 Вересень 2024 18:17

Práca pre opatrovateľky vo Švajčiarsku, Basel, odmena 2700.0 CHF

Клієнт: чоловік 90 років 170 cm 75 kg

Описання роботи

Hľadáme opatrovateľku k 90 ročnému seniorovi, ktorý trpí demenciou, fyzicky je zatiaľ v poriadku. Potrebuje hlavne podporu v bežnom fungovaní a denný režim, resp. usmerniť. Náplňou práce sú bežné činnosti v domácnosti. Jeho manželka je v domove dôchodcov, mala by byť prepustená domov 13.10., ale to potvrdia až vyšetrenia, ktorým sa podrobí 1.10. Je na vozíku. Možné sú dva scenáre: Opatrovať bude treba len pána, v tom prípade bude mzda 2700 CHF alebo sa pani vráti domov a budú dvaja - mzda 2900 CHF. Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu, klienti žijú v byte s otvorenou kuchyňou a balkónom, blízko centra Bazileja, dostupné len 15 min. autobusom alebo električkou.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Деменція
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Umývanie
  • некуряща
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Трудові відносини Четвер 03.10.2024 Понеділок 02.12.2024 60 - 60 90.00, CHF 2700, CHF 5400, CHF
          Нарахування плати за проїзд 350 CHF
          Разом, якщо має трудовий договір 5750 CHF

Basel, CH

Mapa