Створено 19 Квітень 2024 17:53

Práca pre opatrovateľky vo Švajčiarsku, Zürich, plat až Plat až 2500.0 CHF

Клієнт: жінка 91 років 165 cm 52 kg

Описання роботи

Hľadá sa opatrovatelka pre 90 ročnú seniorku. Opatrovateľka jezodpovedné za osobnú hygienu, nákupy, prechádzky s rollátorom a starostlivosť o domácnosť. Pani je ortodoxnej židovskej viery, na varenie má gazdinú, opatrovateľka je čo ona navarí, nedá sa tam variť osobitne, lebo sa dodržiavajú určité pravidlá , čo sa týka varenia preto je potreba empatickej opatrovateľky, ktorá rešpektuje pravidlá židovskej viery , nesmie byť rasistického zmýšlania.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Переривання нічного сну
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • некуряща
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie
  • Nočné vstávanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше П'ятниця 21.06.2024 60 - 60 83.33, CHF 2500, CHF 5000, CHF
Трудові відносини якнайшвидше якнайшвидше П'ятниця 21.06.2024 60 - 60 83.33, CHF 2500, CHF 5000, CHF
          Нарахування плати за проїзд 350 CHF
          Разом, якщо має трудовий договір 5350 CHF
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 5350 CHF

Zürich, CH

Mapa