Práca pre opatrovateľky vo Švajčiarsku, Regensdorf, POTREBNA ZNALOST NEMECKEHO AJ TALIANSKEHO JAZYKAodmena 3000.0 CHF

Regensdorf, Швейцарія

жінка 91 років 158 cm 66 kg

Описання роботи

Opatrovanie 91-ročnej seniorky, ktorá sa pohybuje pomocou rolátora, je duševne zdravá, primerane veku, má stareckú slabosť. Hallo alle Damen, Eine neue Anfrage mit Beginn Ende Juni. Die Patientin wohnt in einem Doppelhaus mit drei Stockwerken, das Pflegebett steht im Wohnzimmer, die Toilette ist ebenfalls ebenerdig. Um ins Bad zu kommen müssen 20 Stufen in das erste Stockwerk mit der Patientin gegangen werden. Es ist keine Dusche vorhanden, in das Bad wird ein spez. Stuhl zum Sitzen gestellt werden. Hier muss die Betreuerin sehr unterstützend die Körperpflege machen. Es ist kein leichter Einsatzetto Die Betreuerin muss neben Deutsch- auch Ital. Sprachkenntnisse haben. Lohn netto 3000,00 plus RK 350,00 Turnus ist konsequent 2 Monate.

Вихід від

Липень
04

Поїздка до

Sep
03

Поїздка

днів
61

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Вікова слабкість
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Umývanie
  • некуряща
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • італійська мова B2-вище середнього
  • viac ako a menej rokov
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Умови заробітної плати та премії

3000 CHF/ місяць/ Трудові відносини
100.00 CHF/ день/Трудові відносини
  • +350.0, CHF Нарахування плати за проїзд
  • Будинок
  • Інтернет

Подібні вакансії

Опікунка Німеччина

Regensdorf

Вихід: 04 Липень 2місяці

опікунка
ch flag

Заробітня плата

Місяць
Поїздка
Трудові відносини
3000 CHF
6450 CHF
  • Будинок
  • Інтернет
італійська мова:
B2-вище середнього
Досвід опікунства
Вік:
40 аж 65 років
  • Pranie
  • Varenie
  • Umývanie
  • некуряща
Вакцина від COVID: Перевагою

Rozšírte svoje horizonty a začnite budovať medzinárodnú kariéru už dnes!

Objavte, ako naše kurzy nemeckého jazyka vám otvoria dvere k novým pracovným príležitostiam v zahraničí, či už ste opatrovateľka, zdravotná sestra, lekár/ka alebo zdravotnícky pracovník hľadajúci kariéru v zahraničí.

S cenou od 5,99 EUR za lekciu.