Who we are?

Personnel agency, which was established in 1996 and more than 28 has been providing personnel services in the field of healthcare for carers and medical personnel.

Why us?

ALSES is not and will never be a large corporation by society. We are a family business, and we do things correctly and with love. As they say, we prioritize quality before quantity, which is why we need to have people on our team with the same values that will become part of our "family'', on which we will be able to rely, and they will also be able to depend on us.

We pay particular attention to the human approach to each applicant we approach individually, according to the specific needs.

Alena Štefanisková - Founder

Caring for others is an enriching activity. We value your work and want you to feel appreciated for it. We believe that only a satisfied person can perform his profession well. That's why we try to offer our caregivers and medical personnel motivational financial compensation and full support during and after the work stay.

Meet our team

We are here for you to help you
Alena Štefanisková

Director

Director of the agency. She is known for her perseverance and never giving up. This is also a result of the fact that the company has so far managed to find jobs for more than 2,000 applicants. Thanks to its progressiveness, the companies remain in the top ranks among personnel agencies in Slovakia.

Iveta Lešňanská

Personal consultant

As a carer with many local and international contacts in the field, she is a great help to candidates who are just starting out and also to experienced ones. Thanks to an overview of the market, we can ensure the correct conditions for cooperation abroad.

Svetlana Jurčišinová

Personálny konzultant

Konzultantka, ktorá má bohaté skúsenosti zo zahraničia aj zo Slovenska. Je prvou kontaktnou osobou, ktorá s Vami spraví pohovor v nemeckom jazyku. Stará sa tiež o to, aby ste mali pred odchodom do zahraničia všetky potrebné informácie. Ako bývalá opatrovateľka vie pomôcť v každej situácii a pochopiť vaše potreby počas aj po turnuse.

Why cooperate with us?

28 years of experience

Since 1996, we have been helping people find their ideal job. For us, continuous improvement is not only a necessity but a mission

Individual approach

Empathy, friendliness, humanity and an individual approach to each applicant

Client support

In case of a problem, we are at your disposal during the entire working stay, 7 days a week

100% No fees

All our services are completely free for applicants, without any hidden fees

Recognition of education

All health workers from the European Union are subject to regulations in the field of acquired education. We will help you with the recognition of education abroad

Transport security

We provide our clients with a comprehensive service, which is why we don't forget the transport from the door of your home directly to work

References

What others say about us

...

Musim uprimne napisat, ze som s pristupom, jednanim a sluzbami spolocnosti ALSES, s.r.o. velmi spokojny. Zamestnanci spolocnosti ALSES, s.r.o. , viedli proces sprostredkovania do zamestnania v zahranici na vysokej profesionalnej urovni so zretelom na individualne potreby klienta a buduceho zamestnavatela. Rad by som touto cestou odporucil spolocnost

Mr Richard Cviklovic, Praktická sestra
...

Touto cestou by som sa chcela poďakovať agentúre ALSES a pani Ivete Lešňanskej za rýchlu výmennú opatrovateľky v rodine a zorganizovanie cesty domov kvôli zdravotnému stavu mojej dcéry. Vybavenie týchto záležitosti trvalo 3 dní. Ďakujem veľmi pekne za urgentné vybavenie a spoluprácu. Odporúčam ženám, ktoré hľadajú serióznu agentúru kvôli práci. Ešte raz veľk

Mrs Ingrid Očenášová, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobra skusenost s firmov ustretova a vzdy vie pomoct v danej situacii ked sa jedna o opatrovatelku.Platby vyplat na čas.Komunikacia na úrovni.Odporučam tuto firmu.

Mrs Etka Goldbergerová, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

dobra agentura odporucam

Mrs Lydia Abelova, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Pekný deň pani Stefaniskova, ďakujem za všetko. Hm nie nadarmo mi hovorila kolegyňa Adriana Šipošová, ktorá chodí pracovať rovnako cez vášu agentúru. do DE, že ste najlepší, pretože ste :-))) neberte to ako lichôtku, ale úplne obyčajnú pravdu takú srdečnú, veľmi všetko od vás oceňujem pretože ste veľmi pomáhajúci ľuďom, či už doma alebo v zahraničí a ja Vám

Mr Július Jakubec, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Velice ochotná p. Sakalová. První kontakt po telefonu,Dobré otázky,vysvětlí co je třeba.Ale MOJE špatné odpovědi. Byl jsem spokojen a mile překvapený. Děkuji 100%..

Mr Libor Šenk, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobrý deň ,rada by som sa podelila so svojou skúsenosťou zo spolupráce v Agentúre Alses Svidnīk.Je to už neuveriteľných 10 rokov , od kedy som oslovila túto agentúru a žiada sa mi poukázať na prístup ,spoľahlivosť a záujem s akým pristupujú k opatrovateľkám počas hľadania práce ,počas pracovného turnusu aj v čase,keď sa vyskytne neočakávaný problém je s

Mrs Viera P., Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Dobrý deň, ďakujem vám agentúra ALSES za sprostredkovanie práce tu v Harrogate. Určite takéto podmienky aké sú tu len málo kto dostane v tejto brandži, aké boli ponúknuté mne a som vám za to veľmi vdačný a chcel by som vám touto cestou veľmi pekne poďakovat a popriať veľa úspechov.

Mr Stefan Pomorsky, Opatrovateľ/ka 24 hod
...

Som velmi spokojna z ag Alsess su velmi spolahlivy a napomocny

Mrs Janette Sidorova, Praktická sestra
...

Cez agentúru pracujem ako opatrovateľka, doteraz som bola vždy spokojná, bezproblémové jednanie, rady a spolupráca s pani Svetlanou Jurčišinovou, verím, že to bude aj tak naďalej a kľudne ich odporučím v prípade aj známym.

Mrs Harmatova Maria, Opatrovateľ/ka 24 hod

Your postcards

Current job offers

Willing staff

years on market

Placed applicants