• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre opatrovateľky vo Švajčiarsku

Základne informácie

Mesto: Wittnau

Dátum nástupu: 5.8.2019

Turnusy: do 6.9.2019

Plat: Zam. pomer - 2500 CHF/ mesiac; 83,33 CHF/ deň;

Cestovné: 380 CHF na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno, skúsenosti s demenciou

Vodičský preukaz

Kľudná povaha

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie manželského páru, pán 79 rokov, má demenciu, je potrebné dávať na neho pozor. Vie sa ešte sám postaviť, nerád sa umýva. Na toaletu chodí sám, alebo za dopomoci opatrovateľky. Jeho manželka má 76 rokov, je diabetička, má depresiu, je potrebné na ňu dávať pozor, aby brala lieky a podávala si inzulín. Manželskému páru je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať, chodiť na prechádzky, robiť im spoločnosť, dbať na pitný režim. Do domácnosti chodí 1 krát do týždňa Spitex. Manželia bývajú v dome so záhradou, v blízkosti manželov býva rodina. Hľadá sa opatrovateľka kľudnej povahy s vodičským preukazom.

Invalid Input
Prosím zadajte váš email

Filter

Nástup

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Znalosť nemeckého jazyka

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce