• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre opatrovateľa/ku v Nemecku

Základne informácie

Mesto: Pfedelbach

Dátum nástupu: 21.9.2019

Turnusy: 5 týždňov

Plat: Živnosť - 1990 €/ mesiac; 66,35 €/ deň; 2322 €/ turnus;

Cestovné: 130 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: nerozhoduje

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Vodičský preukaz

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 79 ročnej pani, 163 cm, 75 kg, ktorá má demenciu a Parkinsonovú chorobu, je inkotinentná, pohybuje sa pomocou chodítka. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať, venovať sa jej. Pani býva v byte, internet tam je. Opatrovatel/ka má mať dobrú znalosť nemeckého jazyka a vodičský preukaz.

Invalid Input
Prosím zadajte váš email

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Filter

Nástup

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Znalosť nemeckého jazyka

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce