• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre opatrovateľa vo Švajčiarsku

Základné informácie

Mesto: Muri

Dátum nástupu: 4.6.2020

Turnusy: 6 týždňov, 2 mesiace

Plat: Živnosť - 3200 CHF/ mesiac; 106 CHF/ deň; 6400 CHF/ turnus;

Cestovné: 380 CHF na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: muž

Vek:  najlepšie vo  veku od  41-60 rokov

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno, skúsenosti s diagnózou

Vodičský preukaz výhodou

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Hľadá sa opatrovateľ k 58 ročnému pánovi, ktorý má diagnózu ALS-neurodegeneratívne ochorenie postihujúce svaly, motoriku. Pohybuje sa pomocou invalidného vozíka. Je potrebné mu pomôcť pri umývaní, obliekaní, doprevadiť na toaletu, presúvať z vozíka na posteľ a opačne. Pán sa vie postaviť a prejde pár krokov. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať, robiť mu spoločnosť, dbať na pitný režim, chodiť na prechádzky s vozíkom. Pán v noci vstáva podľa potreby. Býva v dome sám. Do domácnosti dochádza ambulantná opatrovateľská služba Spitex 3 krát denne. Opatrovateľ má mať dobrú znalosť nemeckého jazyka, vodičský preukaz výhodou, fajčenie povolené mimo domu.

Invalid Input
Vaše telefónné číslo
Prosím zadajte váš email

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Filter

Nástup

Jazyk

Krajina

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce