• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre opatrovateľky v Nemecku

Základné informácie

Mesto: Bonn

Dátum nástupu: 1.7.2020

Turnusy: 6 týždňov

Plat: Živnosť - 2100 €/ mesiac; 70 €/ deň; 2940 €/ turnus;

Cestovné: 130 € na spiatočnú cestu

Požiadavky na opatrovateľa/ku:

Pohlavie: žena

Vek: do 55 rokov

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Skúsenosti s opatrovaním: áno

Náplň práce a diagnóza pacienta:

Opatrovanie 70 ročného pána, 178 cm, 76 kg, ktorý je po mŕtvici, infarkte , je ležiaci, zle hovorí, pohybuje sa pomocou vozíka, je celkovo inkontinentný.   Pána je potrebné umývať, obliekať, 4 x na deň premiestňovať z vozíka na posteľ  a naopak. Při transfere pomáha manželka alebo syn. S pánom býva v domácnosti manželka, o ktorú nie je potřebné starať sa. Opatrovateľka býva vo svojom vlastnom apartmáne, variť nemusí. V noci sa k pánovi nevstáva. Medzi pracovnú náplň patrí prať, upratovať, žehliť. Opatrovateľka má mať dobrú znalosť nemeckého jazyka, poriadkumilovná, do 55 rokov. Internet je zavedený. Voľno je 1 celý deň v týždni.

Invalid Input
Vaše telefónné číslo
Prosím zadajte váš email

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Filter

Nástup

Jazyk

Krajina

Pracovný pomer

Turnus

Pacient

Opatrovateľ/ka

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce