• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre fyzioterapeutov v Rakúsku

Základne informácie

Mesto: Bad Galstein

Dátum nástupu: priebežne podľa dohody

Turnusy: 4 týždne + 1 týždeň voľno

Plat: - 2790 € brutto/ mesiac + 200 € diéty

Ubytovanie: hradené v plnej výške; jedná sa o jednoposteľovú izbu s možnosťou používať kuchyňu a kúpeľnu;

Požiadavky na fyzioterapeuta:

Vzdelania: minimálne stredoškolské s maturitou v obore fyzioterapeut

Uznanie vzdelania - Anerkennung: áno

Úroveň nemeckého jazyka: dobrá znalosť

Dokumenty, ktoré potrebujeme doložiť:

 - Životopis v nemeckom jazyku;

 - Anerkennung, ak máte, ak nie vieme Vam s tým pomôcť;

 - Registrácia v komore fyzioterapeutov v Rakúsku, ak máte, ak nie vieme Vam s tým pomôcť

Náplň práce:

Hľadáme fyzioterapeutov pre Reha kliniku zameranú na fyzioterapiu dospelých s ochoreniami chronické zápalové ochorenie klbov, psoriatická artritida, chronické zápalové ochorenie chrbtice, chronická bolesť-fybromyalgia, polyneuropatia, entezopatia, dôsledky degeneratívnych ochorení –lumbalgia, lumboischialgia, cervikálne syndromy, poruchy ramenného klbu, Osteoporóza vo všetkých štádiach. Ubytovanie hradené v plnej výške, stravovovanie za sumu v priemere 2-4 € za obed.

Invalid Input
Prosím zadajte váš email

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce