• Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Práca pre zdravotné sestry v Českej republike

Základné informácie

Miesto: Karlovarský kraj

Dátum nástupu: priebežne podľa dohody

Turnusy: jedná sa o prácu na plný úväzok, na zamestnanecký pomer, 25 dní plateného voľna ročne

Plat: základná mzda 26 850 CZK/ brutto mesačne

 + fixný príplatok 5000 CZK/ mesačne po uznaní odbornej spôsobilosti

 + fixný príplatok 400 CZK za smennú prevádzku

 + príplatky v prípadne nočných alebo víkendových smien

 + príspevok na stravu

Ubytovanie: ubytovanie je zaistené za zvýhodnenú cenu 200 CZK/noc; prvé 3 mesiace 50% zľava na ubytovanie

Požiadavky na zdravotnú sestru:

Vzdelanie: úspešne ukončené vzdelanie v obore všeobecná zdravotná sestra

Úroveň českého alebo slovenského jazyka: plynulá znalosť /úroveň C1/

Náplň práce:

Pre nemocnicu v Karlovarskom kraji v Českej republike hľadáme všeobecné zdravotné sestry. Zdravotnícky personál nemocnice je podporovaný v ďalšom špecializovanom a celoživotnom vzdelávaní a tak je možné pacientom poskytnúť modernú a efektívnu liečbu. Zamestnávateľ poskytuje okrem motivačných finančných bonusov aj príspevok na stravu a ubytovanie za zvýhodnenú cenu. Umiestnenie je možné ihneď alebo na základe dohody.

Invalid Input
Vaše telefónné číslo
Prosím zadajte váš email

SP K2 Featured Slider

You don't have any featured K2 items

Chcem vedieť viac

Rozumiem!

Kontakt

Najnovšie ponuky práce