Створено 5 Травень 2024 21:58

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Bonn, Plat až 2020, 2 EUR

Клієнт: жінка 103 років 160 cm 54 kg

Описання роботи

1. Opatera 96 ročnej panej, 160 cm, 54 kg, ktorá má stareckú slabosť, je inkontinentná, pohybuje sa pomocou vozíka, vie prejsť pár krokov za pomoci druhej osoby. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Býva v dome, internet bude nainštalovaný. V rodine uz mame opatrovateľku. Vianočný príplatok je extra k mesačnému platu v decembri.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Переривання нічного сну
  • Нетримання сечі
  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nočné vstávanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Середа 19.06.2024 42 - 42 67.33, EUR 2020, EUR 2828, EUR
          Нарахування плати за проїзд 160 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 2988 EUR

Bonn, DE

Mapa