Хто ми?

Кадрове агентство, яке було створено в 1996 році і вже більше 28 років надає кадрові послуги у сфері охорони здоров'я лікарям та медперсоналу.

Чому саме ALSES

ALSES не є і ніколи не буде великою корпоративною компанією. Ми сім’я, хоч і не кровного споріднення, але все ж сім’я, і нам важливо робити все з любов’ю. Як кажуть, ми віддаємо перевагу якості, а не кількості, тому для нас важливо, щоб у нашій команді були люди рівних цінностей, які стануть частиною нашої «сім’ї», на яких ми зможемо покластися, а вони також зможуть покластися на нас.

Ми приділяємо особливу увагу людському підходу і підходимо до кожного кандидата індивідуально відповідно до його специфічних потреб.

Alena Štefanisková - Засновник

Турбота про інших – дуже гідна діяльність. Ми цінуємо вашу роботу і хочемо, щоб ви відчували, що вас цінують за це. Ми вважаємо, що тільки задоволена людина може добре виконувати свою професію. Тому ми намагаємося запропонувати нашим медсестрам і опікункам не лише мотиваційну фінансову винагороду, а й повну підтримку під час робочої поїздки та після неї.

Ознайомтесь з нашою командою

Ми тут, щоб допомогти вам
Alena Štefanisková

Директор

Директор Агентства. Відома своєю наполегливістю і тим, що ніколи не здається. Це також результат того, що наразі компанії вдалося знайти роботу понад 5000 претендентів. Завдяки своєму прогресу компанії вдається залишатися в перших місцях серед кадрових агентств у Словаччині.

Iveta Lešňanská

Персональний консультант

Як колишня опікунка з багатьма місцевими та іноземними контактами в цій галузі, вона є чудовою підмогою не лише для новачків, але й для тих, хто має досвід. Завдяки огляду ринку ми можемо забезпечити правильні умови співпраці за кордоном.

Svetlana Jurčišinová

Personálny konzultant

Konzultantka, ktorá má bohaté skúsenosti zo zahraničia aj zo Slovenska. Je prvou kontaktnou osobou, ktorá s Vami spraví pohovor v nemeckom jazyku. Stará sa tiež o to, aby ste mali pred odchodom do zahraničia všetky potrebné informácie. Ako bývalá opatrovateľka vie pomôcť v každej situácii a pochopiť vaše potreby počas aj po turnuse.

Чому співпрацювати саме з нами?

28 років досвіду

Ми допомагаємо людям знайти ідеальну роботу з 1996 року - постійне вдосконалення для нас не просто необхідність, а місія

Індивідуальний підхід

Емпатія, послужливість, людяність та індивідуальний підхід до кожного кандидата

Підтримка клієнтів

У разі виникнення проблеми ми у вашому розпорядженні протягом усієї робочої поїздки, 7 днів на тиждень

100 % Без додаткових платежів

Усі наші послуги абсолютно безкоштовні для претендентів, без будь-яких додаткових платежів

Визнання освіти

Усі медичні працівники з Європейського Союзу піддаються під дію нормативних актів у сфері здобутої освіти. Ми допоможемо вам з визнанням освіти за кордоном

Забезпека транспорту

Ми надаємо своїм клієнтам комплексне обслуговування, а тому не забуваємо про транспортування від дверей вашого дому прямо на роботу

Відгуки

Що інші говорять про нас

...

Rada by som sa s Vami podelila o moje názory a hodnotenie spoločnosti ALSES s.r.o. Sú to moje vlastné myšlienky a zhodnotenie slovenskej firmy-sprostredkujúcej prácu v Nemecku a Švajčiarsku, ktorú som náhodne objavila asi po už 7-ročnej praxi v tejto sfére. Po prvom kontaktovaní s fy.Alses som objavila skutočne ľudský prístup a solídnu informovanosť. Možnosti uplatnenia som obdržala pomerne rýchlo. Oceňujem najma, keď sa na prácu nečaká celé mesiace. Podmienky a celý postup bol jasne vysvetlený. Občas sa stáva, že po príchode do nových rodín sa stav klientov javí ako náročnejší. Toto ale pripisujem zámeru rodín, ktoré z ekonomických dovodov veľa zamlčia. Musím ale zdorazniť, že v kritických situáciách spoločnosť bezodkladne rieši problémy so zahraničnými partnermi. Obrovské "plus" bolo premňa osobne včasné a pravidelné zaslanie mzdy, čo všeobecne niektorí sprostredkovatelia práce berú na ľahkú váhu. So službami Alses s.r.o. som bola a aj som nad mieru spokojná. Osobitne vyzdvihnem ozaj pohotový telefonický kontakt so zamestnancami, nech sa to týka čohokoľvek. Alses zabezpečuje aj prepravu do práce. Práve koli istote a dobrej starostlivosti som viackrát odporučila Alses s.r.o. aj mojim známym. Odkázala by som každej záujemkyni o všetkom spoločnosť informovať, veci a život idú ľahšie. Kto k nim príde,ostane. Pochválim aj reakciu na mierne zvýšenie preplatenia cestovného od rodín, ktoré by v súčasných podmienkach mohlo byť aj lepšie... Odomňa by Alses získal 5 hviezdičiek z možných 5. Prajem všetkým zamestnancom pevné zdravie a veľa úspechov v práci. Anka B. Prešov

Anna B.
...

Veľmi rada sa podelím s úžasnými skúsenosťami s Ag Alses, už v roku 2014 som po prvý krát vycestovala cez Ag Alses do Mníchova , ako zdravotna sestra , výborná organizácia , komunikácia a všetko čo k dosiahnutiu môjho cieľa bolo potrebné , zabezpečila Ag Alses, môžem len vrelo odporučiť a určite budem posúvať ďalej pozitíva Ag Alses . Ostala som naďalej verná tejto úžasnej Ag Alses a obzvlášť musím menovite poďakovať pani Lešňanskej za jej príjemnú komunikáciu a pomoc pri neustálom hľadaní mojej prace opatrovateľky , či už v Nemecku , alebo Švajčiarsku . Je radosť s pani Lešnanskou hovoriť , je milá a chápajúca a hlavne robí svoju prácu ľudsky s veľkým srdcom . Ďakujem ešte raz , ste úžasná Agentúra .

Jana Rišková
...

Dobrý deň ,rada by som sa podelila so svojou skúsenosťou zo spolupráce v Agentúre Alses Svidnīk.Je to už neuveriteľných 10 rokov , od kedy som oslovila túto agentúru a žiada sa mi poukázať na prístup ,spoľahlivosť a záujem s akým pristupujú k opatrovateľkám počas hľadania práce ,počas pracovného turnusu aj v čase,keď sa vyskytne neočakávaný problém je servis príkladný .V prípade, keď išlo o veci,ktoré priamo s výkonom práce súviseli len sporadicky, vždy hľadali spôsob ako nájsť riešenie a byť nápomocné ,keď som sa na nich obrátila aj v prípade pani Štefaniskovej aj v prīpade pani Lešňanskej a som im za tento prīstup veľmi vďačná. 18.3.2024

Viera .P.
...

V prvom rade by som Vam chcela podakovat za skvelu rodinu, do ktorej ste ma umiestnili... babka je sice velmi smutna, ale mila... asi pred pol rokom jej umrel manzel a velmi casto za nim place... mava depresie..musim robit pre nu ,,odputavaci program,, aby stale na to nemyslela... ja by som tu veeeeelmi chcela ostat tie dva mesiace, ako mam na zmluve..prosim..len neviem ako s listkom naspat, cesta mi vychadza akurat na velkonocne sviatky...

Darina Spesova
...

Pekný deň pani Stefaniskova, ďakujem za všetko. Hm nie nadarmo mi hovorila kolegyňa Adriana Šipošová, ktorá chodí pracovať rovnako cez vášu agentúru. do DE, že ste najlepší, pretože ste :-))) neberte to ako lichôtku, ale úplne obyčajnú pravdu takú srdečnú, veľmi všetko od vás oceňujem pretože ste veľmi pomáhajúci ľuďom, či už doma alebo v zahraničí a ja Vám s hlbokou úctou Ďakujem.

Július Jakubec
...

Touto cestou by som sa chcela poďakovať agentúre ALSES a pani Ivete Lešňanskej za rýchlu výmennú opatrovateľky v rodine a zorganizovanie cesty domov kvôli zdravotnému stavu mojej dcéry. Vybavenie týchto záležitosti trvalo 3 dní. Ďakujem veľmi pekne za urgentné vybavenie a spoluprácu. Odporúčam ženám, ktoré hľadajú serióznu agentúru kvôli práci. Ešte raz veľká vďaka.

Ingrid Očenášová
...

Dobry den pani Stefaniskova, najprv sa chcem podakovat co ste pre mna urobili. Bola tu dcera a prehovorila jej do duse ze to tak nejde dalej ze na tom vsetkom co sa deje nesie sama vinu, lebo nechce spolupracovat. Dufam ze to zabralo a bude uzivat leky aj plienku a tym by sa malo vyriesit nocne vstavanie ku nej.

Kacurova
...

Ďakujem pekne agentúre za darček ktorý ma veľmi milo prekvapil a dojal k slzám že na mňa nezabudli aj ked mi teraz môj zdravotný problém nedovoľuje robiť ,ale dúfam že čo skoro budem môcť zase vycestovať ,ešte ráz dakujem agentúru ALSES odporúčam každému kto chce robiť v nemecko hovoriacich krajinách.

Martina Lesová
...

Agentura na mezinárodní úrovni. Dobře smluvní kondice, bez jakých koliv spekulací. Agentura si najde vždy čas na případné dotazy které ochotně zodpoví. A paní Světlana vždy v pozitivním naladění. Doporučuji pouze práci a spolupráci s touto agenturou. Alses je jednoduše na trhu se všemi superlativy!

Ingrid Kedlešová
...

Dobrý deň, ďakujem vám agentúra ALSES za sprostredkovanie práce tu v Harrogate. Určite takéto podmienky aké sú tu len málo kto dostane v tejto brandži, aké boli ponúknuté mne a som vám za to veľmi vdačný a chcel by som vám touto cestou veľmi pekne poďakovat a popriať veľa úspechov.

Stefan Pomorsky
...

Pani Stefaniskova chcem sa Vam podakovat za zastup u rodiny v Nemecku, je to velmi dobra rodina, nevesta chcela aby som ostala do konca arila, ale nemozem lebo sa vracia kolegyna, a zaroven Vas chcem porosit o novu rodinu, ak sa nejaka najde. Dakujem Vam aj celemu kolektivu.

Lydia Abelova
...

Cez agentúru pracujem ako opatrovateľka, doteraz som bola vždy spokojná, bezproblémové jednanie, rady a spolupráca s pani Svetlanou Jurčišinovou, verím, že to bude aj tak naďalej a kľudne ich odporučím v prípade aj známym.

Harmatova Maria
...

Dobry vecer pani Stefaniskova, nakolko uz s pracou opatrovatelky koncim, chcem sa Vam podakovat za perfektnu spolupracu a zelam Vam aj Vasej spolocnosti dobrych klientov a radost z pomoci druhym. Dakujem.

Alena Obertova
...

Dobry den pani Stefaniskova, v prvom rade sa Vam chcem podakovat za vymenu v januari, kedy som musela bohuzial nahle odcestovat domov. Mame je uz lepsie a rada by som opat vycestovala cez Vasu agenturu.

Denisa Bodnarova
...

Velice ochotná p. Sakalová. První kontakt po telefonu,Dobré otázky,vysvětlí co je třeba.Ale MOJE špatné odpovědi. Byl jsem spokojen a mile překvapený. Děkuji 100%..

Libor Šenk
...

Dobra skusenost s firmov ustretova a vzdy vie pomoct v danej situacii ked sa jedna o opatrovatelku.Platby vyplat na čas.Komunikacia na úrovni.Odporučam tuto firmu.

Etka Goldbergerová
...

Dobry den prajem, pisem Vam ohladom prace, ktoru ste mi poskytli v Anglicku, praca je super aj ubytovanie, naozaj si tu zijeme ako v raji. Velmi pekne dakujem.

Patrik Dzibela
...

Odporúčam ja cez nich pracujem a fakt na luxusnej úrovni v komunikácii a vybavování pre opatrovateľky zvlášť paní Lešňanská ta je Anjel

Daniela Melnikova
...

Vrele odporúčam Alses, výborná komunikácia, rýchle vybavenie, dokážu dobre poradiť a hlavne pomôcť. Patrí Vám veľké Ďakujem

Jana Ferencova
...

Ste velmi zlata osoba pani Stefaniskova. Raz pridem za Vami osobne sa podakovat a pozvat Vas na kavu. Este raz dakujem.

Petrunova
...

Dobry den prajem, srdecny pozdrav z Londyna. Rodinka je mila. Dakujem velmi pekne za sprostredkovanie prace.

Jana Sotakova
...

po prvom tel.rozhovore som bola spokojná, s pekným prístupom a ochotou, dakujem

Gabriela Kohutikova
...

Jedna z najlepších a najserióznejších agentúr na Slovensku

Martina Tkáčová
...

pracujem za nich viac ako tri roky a som spokojná

Mária Kužmová
...

dobra agentura odporucam

Lydia Abelova
...

Vrelo odporucam

Jana Du

Ваші листівки

Актуальних пропозицій роботи

Привітного персоналу

років на ринку праці

Розміщених кандидатів