Who we are?

Personnel agency, which was established in 1996 and more than 28 has been providing personnel services in the field of healthcare for carers and medical personnel.

Why us?

ALSES is not and will never be a large corporation by society. We are a family business, and we do things correctly and with love. As they say, we prioritize quality before quantity, which is why we need to have people on our team with the same values that will become part of our "family'', on which we will be able to rely, and they will also be able to depend on us.

We pay particular attention to the human approach to each applicant we approach individually, according to the specific needs.

Alena Štefanisková - Founder

Caring for others is an enriching activity. We value your work and want you to feel appreciated for it. We believe that only a satisfied person can perform his profession well. That's why we try to offer our caregivers and medical personnel motivational financial compensation and full support during and after the work stay.

Meet our team

We are here for you to help you
Alena Štefanisková

Director

Director of the agency. She is known for her perseverance and never giving up. This is also a result of the fact that the company has so far managed to find jobs for more than 2,000 applicants. Thanks to its progressiveness, the companies remain in the top ranks among personnel agencies in Slovakia.

Iveta Lešňanská

Personal consultant

As a carer with many local and international contacts in the field, she is a great help to candidates who are just starting out and also to experienced ones. Thanks to an overview of the market, we can ensure the correct conditions for cooperation abroad.

Svetlana Jurčišinová

Personálny konzultant

Konzultantka, ktorá má bohaté skúsenosti zo zahraničia aj zo Slovenska. Je prvou kontaktnou osobou, ktorá s Vami spraví pohovor v nemeckom jazyku. Stará sa tiež o to, aby ste mali pred odchodom do zahraničia všetky potrebné informácie. Ako bývalá opatrovateľka vie pomôcť v každej situácii a pochopiť vaše potreby počas aj po turnuse.

Why cooperate with us?

28 years of experience

Since 1996, we have been helping people find their ideal job. For us, continuous improvement is not only a necessity but a mission

Individual approach

Empathy, friendliness, humanity and an individual approach to each applicant

Client support

In case of a problem, we are at your disposal during the entire working stay, 7 days a week

100% No fees

All our services are completely free for applicants, without any hidden fees

Recognition of education

All health workers from the European Union are subject to regulations in the field of acquired education. We will help you with the recognition of education abroad

Transport security

We provide our clients with a comprehensive service, which is why we don't forget the transport from the door of your home directly to work

References

What others say about us

...

Rada by som sa s Vami podelila o moje názory a hodnotenie spoločnosti ALSES s.r.o. Sú to moje vlastné myšlienky a zhodnotenie slovenskej firmy-sprostredkujúcej prácu v Nemecku a Švajčiarsku, ktorú som náhodne objavila asi po už 7-ročnej praxi v tejto sfére. Po prvom kontaktovaní s fy.Alses som objavila skutočne ľudský prístup a solídnu informovanosť. Možnosti uplatnenia som obdržala pomerne rýchlo. Oceňujem najma, keď sa na prácu nečaká celé mesiace. Podmienky a celý postup bol jasne vysvetlený. Občas sa stáva, že po príchode do nových rodín sa stav klientov javí ako náročnejší. Toto ale pripisujem zámeru rodín, ktoré z ekonomických dovodov veľa zamlčia. Musím ale zdorazniť, že v kritických situáciách spoločnosť bezodkladne rieši problémy so zahraničnými partnermi. Obrovské "plus" bolo premňa osobne včasné a pravidelné zaslanie mzdy, čo všeobecne niektorí sprostredkovatelia práce berú na ľahkú váhu. So službami Alses s.r.o. som bola a aj som nad mieru spokojná. Osobitne vyzdvihnem ozaj pohotový telefonický kontakt so zamestnancami, nech sa to týka čohokoľvek. Alses zabezpečuje aj prepravu do práce. Práve koli istote a dobrej starostlivosti som viackrát odporučila Alses s.r.o. aj mojim známym. Odkázala by som každej záujemkyni o všetkom spoločnosť informovať, veci a život idú ľahšie. Kto k nim príde,ostane. Pochválim aj reakciu na mierne zvýšenie preplatenia cestovného od rodín, ktoré by v súčasných podmienkach mohlo byť aj lepšie... Odomňa by Alses získal 5 hviezdičiek z možných 5. Prajem všetkým zamestnancom pevné zdravie a veľa úspechov v práci. Anka B. Prešov

Anna B.
...

Veľmi rada sa podelím s úžasnými skúsenosťami s Ag Alses, už v roku 2014 som po prvý krát vycestovala cez Ag Alses do Mníchova , ako zdravotna sestra , výborná organizácia , komunikácia a všetko čo k dosiahnutiu môjho cieľa bolo potrebné , zabezpečila Ag Alses, môžem len vrelo odporučiť a určite budem posúvať ďalej pozitíva Ag Alses . Ostala som naďalej verná tejto úžasnej Ag Alses a obzvlášť musím menovite poďakovať pani Lešňanskej za jej príjemnú komunikáciu a pomoc pri neustálom hľadaní mojej prace opatrovateľky , či už v Nemecku , alebo Švajčiarsku . Je radosť s pani Lešnanskou hovoriť , je milá a chápajúca a hlavne robí svoju prácu ľudsky s veľkým srdcom . Ďakujem ešte raz , ste úžasná Agentúra .

Jana Rišková
...

Dobrý deň ,rada by som sa podelila so svojou skúsenosťou zo spolupráce v Agentúre Alses Svidnīk.Je to už neuveriteľných 10 rokov , od kedy som oslovila túto agentúru a žiada sa mi poukázať na prístup ,spoľahlivosť a záujem s akým pristupujú k opatrovateľkám počas hľadania práce ,počas pracovného turnusu aj v čase,keď sa vyskytne neočakávaný problém je servis príkladný .V prípade, keď išlo o veci,ktoré priamo s výkonom práce súviseli len sporadicky, vždy hľadali spôsob ako nájsť riešenie a byť nápomocné ,keď som sa na nich obrátila aj v prípade pani Štefaniskovej aj v prīpade pani Lešňanskej a som im za tento prīstup veľmi vďačná. 18.3.2024

Viera .P.
...

V prvom rade by som Vam chcela podakovat za skvelu rodinu, do ktorej ste ma umiestnili... babka je sice velmi smutna, ale mila... asi pred pol rokom jej umrel manzel a velmi casto za nim place... mava depresie..musim robit pre nu ,,odputavaci program,, aby stale na to nemyslela... ja by som tu veeeeelmi chcela ostat tie dva mesiace, ako mam na zmluve..prosim..len neviem ako s listkom naspat, cesta mi vychadza akurat na velkonocne sviatky...

Darina Spesova
...

Pekný deň pani Stefaniskova, ďakujem za všetko. Hm nie nadarmo mi hovorila kolegyňa Adriana Šipošová, ktorá chodí pracovať rovnako cez vášu agentúru. do DE, že ste najlepší, pretože ste :-))) neberte to ako lichôtku, ale úplne obyčajnú pravdu takú srdečnú, veľmi všetko od vás oceňujem pretože ste veľmi pomáhajúci ľuďom, či už doma alebo v zahraničí a ja Vám s hlbokou úctou Ďakujem.

Július Jakubec
...

Touto cestou by som sa chcela poďakovať agentúre ALSES a pani Ivete Lešňanskej za rýchlu výmennú opatrovateľky v rodine a zorganizovanie cesty domov kvôli zdravotnému stavu mojej dcéry. Vybavenie týchto záležitosti trvalo 3 dní. Ďakujem veľmi pekne za urgentné vybavenie a spoluprácu. Odporúčam ženám, ktoré hľadajú serióznu agentúru kvôli práci. Ešte raz veľká vďaka.

Ingrid Očenášová
...

Dobry den pani Stefaniskova, najprv sa chcem podakovat co ste pre mna urobili. Bola tu dcera a prehovorila jej do duse ze to tak nejde dalej ze na tom vsetkom co sa deje nesie sama vinu, lebo nechce spolupracovat. Dufam ze to zabralo a bude uzivat leky aj plienku a tym by sa malo vyriesit nocne vstavanie ku nej.

Kacurova
...

Ďakujem pekne agentúre za darček ktorý ma veľmi milo prekvapil a dojal k slzám že na mňa nezabudli aj ked mi teraz môj zdravotný problém nedovoľuje robiť ,ale dúfam že čo skoro budem môcť zase vycestovať ,ešte ráz dakujem agentúru ALSES odporúčam každému kto chce robiť v nemecko hovoriacich krajinách.

Martina Lesová
...

Agentura na mezinárodní úrovni. Dobře smluvní kondice, bez jakých koliv spekulací. Agentura si najde vždy čas na případné dotazy které ochotně zodpoví. A paní Světlana vždy v pozitivním naladění. Doporučuji pouze práci a spolupráci s touto agenturou. Alses je jednoduše na trhu se všemi superlativy!

Ingrid Kedlešová
...

Dobrý deň, ďakujem vám agentúra ALSES za sprostredkovanie práce tu v Harrogate. Určite takéto podmienky aké sú tu len málo kto dostane v tejto brandži, aké boli ponúknuté mne a som vám za to veľmi vdačný a chcel by som vám touto cestou veľmi pekne poďakovat a popriať veľa úspechov.

Stefan Pomorsky
...

Pani Stefaniskova chcem sa Vam podakovat za zastup u rodiny v Nemecku, je to velmi dobra rodina, nevesta chcela aby som ostala do konca arila, ale nemozem lebo sa vracia kolegyna, a zaroven Vas chcem porosit o novu rodinu, ak sa nejaka najde. Dakujem Vam aj celemu kolektivu.

Lydia Abelova
...

Cez agentúru pracujem ako opatrovateľka, doteraz som bola vždy spokojná, bezproblémové jednanie, rady a spolupráca s pani Svetlanou Jurčišinovou, verím, že to bude aj tak naďalej a kľudne ich odporučím v prípade aj známym.

Harmatova Maria
...

Dobry vecer pani Stefaniskova, nakolko uz s pracou opatrovatelky koncim, chcem sa Vam podakovat za perfektnu spolupracu a zelam Vam aj Vasej spolocnosti dobrych klientov a radost z pomoci druhym. Dakujem.

Alena Obertova
...

Dobry den pani Stefaniskova, v prvom rade sa Vam chcem podakovat za vymenu v januari, kedy som musela bohuzial nahle odcestovat domov. Mame je uz lepsie a rada by som opat vycestovala cez Vasu agenturu.

Denisa Bodnarova
...

Velice ochotná p. Sakalová. První kontakt po telefonu,Dobré otázky,vysvětlí co je třeba.Ale MOJE špatné odpovědi. Byl jsem spokojen a mile překvapený. Děkuji 100%..

Libor Šenk
...

Dobra skusenost s firmov ustretova a vzdy vie pomoct v danej situacii ked sa jedna o opatrovatelku.Platby vyplat na čas.Komunikacia na úrovni.Odporučam tuto firmu.

Etka Goldbergerová
...

Dobry den prajem, pisem Vam ohladom prace, ktoru ste mi poskytli v Anglicku, praca je super aj ubytovanie, naozaj si tu zijeme ako v raji. Velmi pekne dakujem.

Patrik Dzibela
...

Odporúčam ja cez nich pracujem a fakt na luxusnej úrovni v komunikácii a vybavování pre opatrovateľky zvlášť paní Lešňanská ta je Anjel

Daniela Melnikova
...

Vrele odporúčam Alses, výborná komunikácia, rýchle vybavenie, dokážu dobre poradiť a hlavne pomôcť. Patrí Vám veľké Ďakujem

Jana Ferencova
...

Ste velmi zlata osoba pani Stefaniskova. Raz pridem za Vami osobne sa podakovat a pozvat Vas na kavu. Este raz dakujem.

Petrunova
...

Dobry den prajem, srdecny pozdrav z Londyna. Rodinka je mila. Dakujem velmi pekne za sprostredkovanie prace.

Jana Sotakova
...

po prvom tel.rozhovore som bola spokojná, s pekným prístupom a ochotou, dakujem

Gabriela Kohutikova
...

Jedna z najlepších a najserióznejších agentúr na Slovensku

Martina Tkáčová
...

pracujem za nich viac ako tri roky a som spokojná

Mária Kužmová
...

dobra agentura odporucam

Lydia Abelova
...

Vrelo odporucam

Jana Du

Your postcards

Current job offers

Willing staff

years on market

Placed applicants