Створено 3 Травень 2024 21:57

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Bonn, Plat až 1870.2 EUR

Клієнт: жінка 96 років 168 cm 63 kg

Описання роботи

Opatrovanie 93 ročnej pani, 168 cm, 63 kg, ktorá má demenciu, je inkontinentná, pohybuje sa pomocou chodítka. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať. Býva v dome sám, internet je formou sticku. Je tam naša opatrovateľka, ktorá je veľmi spokojná.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nočné vstávanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B1-середній
  • Menej ako rokov
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Понеділок 17.06.2024 42 - 42 62.33, EUR 1870, EUR 2618, EUR
          Нарахування плати за проїзд 160 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 2778 EUR

Bonn, DE

Mapa