Створено 3 Травень 2024 09:32

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Donaueschingen, plat až Plat až 2040.0 EUR

Клієнт: чоловік 93 років 170 cm 65 kg

Описання роботи

Opatrovanie 92 ročného muža, pohybujúceho sa pomocou rollátora, na ktorého treba dohliadať. Pán ma bolesti chrbta a nôh. Pán potrebuje pomoc s bežnými domácimi prácami, obliekaním, chodením na toaletu, hygienou. Žije sám rodinnom dome s pripojením na internet.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Вікова слабкість
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • некуряща
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова A2-нижче середнього
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Понеділок 17.06.2024 42 - 42 68.00, EUR 2040, EUR 2856, EUR
          Нарахування плати за проїзд 200 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3056 EUR

Donaueschingen, DE

Mapa