Створено 16 Травень 2024 06:49

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Eppingen, plat až Plat až 2400.0 EUR

Клієнт: жінка 89 років 165 cm 62 kg

Описання роботи

Opatera 89 ročnej seniorky, ktorá sa pohybuje pomocou vozíka - v októbri 2023 utrpela zlomeninu stehna. Trpí demenciou. Stupeň 4. Je potrený transfér niekoľkokrát v priebehu dňa, seniorka vie trocha pomôcť. S pomocou vydrží chvíľu stáť. 2x týždenne chodí k nej fyzioterapeut. Nosí inkontinečné plienky. Taktiež má parkinsonovú chorobu. Je nedoslýchavá, je potreba hovoriť zreteľne a tvárou v tvár. Potrebuje pomoc s osobnou starostlivosťou, chodením na toaletu, kŕmením a domácimi prácami. V noci sa k nej nevsttáva. Žije sama v rodinnom dome.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Деменція
  • Прогулянки
  • хвороба Паркінсона
  • Нетримання сечі
  • Альцгеймер
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Втрата слуху
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Неділя 30.06.2024 42 - 42 80.00, EUR 2400, EUR 3360, EUR
          Нарахування плати за проїзд 200 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3560 EUR

Eppingen, DE

Mapa