Створено 21 Травень 2024 00:32

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Gaggenau, plat až Plat až 2280.0 EUR

Клієнт: жінка 94 років 168 cm 65 kg

Описання роботи

Opatrovanie 93 ročnej ženy, 168 cm, 65 kg, ktorá má pokročilú demenciu, má neistú chödzu, zle počuje, zle vidí. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať., venovať sa jej, chodiť s ňou na prechádzky. Pani býva sama v dome, chodí k nej syn. Pani navštevuje 3x týždenne denný stacionár, kam ju treba voziť autom.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Деменція
  • Вікова слабкість
  • Нетримання сечі
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Záhrada
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie
  • Vodičský preukaz

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B1-середній
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť П'ятниця 31.05.2024 П'ятниця 12.07.2024 42 - 42 75.00, EUR 2250, EUR 3150, EUR
          Нарахування плати за проїзд 200 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3350 EUR

Gaggenau, DE

Mapa