Створено 6 Травень 2024 21:18

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Hamburg, Plat 2490, Eur

Клієнт: жінка 90 років 168 cm 53 kg

жінка 90 років 168 cm 53 kg

Описання роботи

Opatrovanie pani 89 ročná, 168 cm, 53 kg, ktorá má rakovinu, polyneuropatiu, pohybuje sa pomocou vozíka. Pani je potrebné umývať, obliekať, pani aj premiestňovať. Je tam pomocka na premiestnovanie V noci sa k nim 2 krát vstáva. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť. Býva v dome, internet je tam zavedený. Je tam opatrovatelka, ktorá je tam uz 6 mesiacov, turnusy v tejto rodine by boli 6 týždňove.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Рак
  • Переривання нічного сну
  • Деменція
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nočné vstávanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Неділя 23.06.2024 45 - 45 83.00, EUR 2490, EUR 3735, EUR
          Нарахування плати за проїзд 180 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3915 EUR

Hamburg, DE

Mapa