Створено 19 Травень 2024 05:15

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Iserlohn, plat až Plat až 2100.0 EUR

Клієнт: чоловік 94 років 168 cm 60 kg

Описання роботи

Hľadáme opatrovateľku s vodičským preukazom pre 94 ročného pána, ktorý sa pohybuje pomocou rollátora. Trpí všeobecnou stareckou slabosťou. Mal operáciu bedrového kĺbu, fyzicky je obmedzený. Nosí kardiostimulátor. Nedávno mu náhle zomrela manželka. Potrebuje pomoc pri vstávaní, obliekaní, hygiene, chodení na toaletu, kŕmení a pomoc s domácimi prácami. Býva sám na 3. poschodí.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Вікова слабкість
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • viac ako a menej rokov
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť Субота 01.06.2024 Субота 13.07.2024 42 - 42 70.00, EUR 2100, EUR 2940, EUR
          Нарахування плати за проїзд 180 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3120 EUR

Iserlohn, DE

Mapa