Створено 4 Травень 2024 06:57

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Meckenheim, Plat až 1780.0 EUR, plus vianočné príplatky 100 %

Клієнт: жінка 88 років 160 cm 48 kg

Описання роботи

Opatrovanie 85 ročnej pani, 160 cm, 48 kg, ktorá má demenciu, cukrovku, berie inzulín, je po mŕtvici, inkotinentná, pohybuje sa pomocou chodítka. V noci sa k nej nevstáva. Pani je potrebné pomôcť pri umývaní, obliekaní. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať. Pani býva v dome, internet je tam zavedený Opatrovateľka má byť, 40-60 ročná a má mať strednú znalosť nemeckého jazyka.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Параліч
  • Переривання нічного сну
  • Деменція
  • цукровий діабет
  • Нетримання сечі
  • Pranie
  • Varenie
  • Žehlenie
  • Upratovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Menej ako rokov
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Вівторок 18.06.2024 42 - 42 59.33, EUR 1780, EUR 2492, EUR
          Нарахування плати за проїзд 150 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 2642 EUR

Meckenheim, DE

Mapa