Створено 5 Травень 2024 21:20

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Munich, Plat až 2310 EUR

Клієнт: жінка 98 років 165 cm 81 kg

Описання роботи

Opatrovanie 81-ročnej pani, váha 70 kg, výška 165 cm. Pani je po mozgovej príhode, duševne na 80% zdravá, telesne sa zotavuje a práve začína robiť prvé kroky pomocou chodítka. Je potrebné jej pomáhať pri vstávaní, umývaní, obliekani. K povinnostiam opatrovateľky patrí aj čiastočná starostlivosť o domácnosť, nakupovanie, varenie. Upratovať tam chodi 1 pani. V rodine práve opatruje naša opatrovateľka, v prípade záujmu o túto ponuku je jej tel. číslo k dispozícii. V dome býva s klientkou aj jej manžel, oňho nie je potrebné sa starať. Manželia bývajú vo veľkom rodinnom dome, opatrovateľka má vlastnú izbu s internetom, voľno podľa dohody.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Параліч
  • Переривання нічного сну
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Nakupovanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Середа 29.05.2024 21 - 21 77.00, EUR 2310, EUR 1617, EUR
          Нарахування плати за проїзд 180 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 1797 EUR

Munich, DE

Mapa