Створено 16 Травень 2024 20:40

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Rodenbach, plat až Plat až 2160.0 EUR

Клієнт: жінка 88 років 160 cm 55 kg

Описання роботи

Opatrovanie 88 ročnej seniorky na invalidnom vozíku. Počas Vianoc si zlomila stehennú kosť, odvtedy je fyzický slabá. Trpí parkinsonovou chorobou a občas inkontinenciou (v noci). Pravá ruka sa jej chveje, má problém s otváraním úst, sú potrebné malé kúsky jedla. Seniorka je vegetariánka. Potrebuje pomoc so základnou starostlivosťou a pomoc s domácimi prácami. Vyžaduje sa taktiež aj nočná práca. Býva sama v dome.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Переривання нічного сну
  • Вікова слабкість
  • Нетримання сечі
  • хвороба Паркінсона
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie
  • Nočné vstávanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Неділя 30.06.2024 42 - 42 72.00, EUR 2160, EUR 3024, EUR
          Нарахування плати за проїзд 180 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3204 EUR

Rodenbach, DE

Mapa