Створено 27 Квітень 2024 16:03

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Stolberg (Rhineland), plat až Plat až 2070.0 EUR

Клієнт: жінка 76 років 185 cm 70 kg

Описання роботи

Hľadá sa opatrovateľka s vodičským preukazom. Opatrovanie 75 ročného muža, pohybujúceho sa pomocou rollátora. Nosí inkontinenčné vložky, je diabetik, má svalovú dystrofiu a problémy so srdcom. Potrebuje pomoc s domácimi prácami, obliekaním, hygienou a chodením. V noci bude potreba vstávať. Žije sám v byte s pripojením na internet.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Управління інвалідним візком і ходунками
  • Переривання нічного сну
  • цукровий діабет
  • Нетримання сечі
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie
  • Nočné vstávanie
  • Vodičský preukaz

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B1-середній
  • viac ako a menej rokov
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Вівторок 11.06.2024 42 - 42 69.00, EUR 2070, EUR 2898, EUR
          Нарахування плати за проїзд 180 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3078 EUR

Stolberg (Rhineland), DE

Mapa