Створено 2 Травень 2024 05:04

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Stuttgart, plat až Plat až 2400.0 EUR

Клієнт: жінка 77 років 158 cm 40 kg

чоловік 84 років 170 cm 50 kg

Описання роботи

Opatrovanie 76 ročnej ženy a 83 ročného muža. Obidvaja majú demenciu/alzheimera, inkontinenciu. Sú fyzicky veľmi slabí. Potrebujú pomoc so starostlivosťou o domácnosť, obliekaním, hygienou, chodením na toaletu. Žijú v rodinnom dome s mačkou.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Альцгеймер
  • Деменція
  • Вікова слабкість
  • Нетримання сечі
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Záhrada
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • некурящий/а
  • Prechádzky
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie
  • Domáce zvieratá

Вимоги / opatrovateľ/ku

  • німецька мова B1-середній
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Неділя 16.06.2024 42 - 42 80.00, EUR 2400, EUR 3360, EUR
          Нарахування плати за проїзд 180 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 3540 EUR

Stuttgart, DE

Mapa