Створено 4 Травень 2024 21:54

Práca pre opatrovateľky v Nemecku, Stuttgart, Plat až 1900.0 EUR

Клієнт: жінка 93 років 150 cm 60 kg

Описання роботи

1. Opatrovanie 90 ročnej pani, 150 cm, 60 kg, ktorá je ležiaca, inkontinentná. Pani je potrebné umývať, obliekať, premiestňovať z vozíka na posteľ a naopak. Do domácnosti chodí raz denne opatrovateľská služba. Medzi pracovnú náplň patrí variť, prať, upratovať, žehliť, nakupovať. Pani býva v byte, sama, internet je tam zavedený.

Діагнози / трудові обов'язки

  • Прогулянки
  • Нетримання сечі
  • Підтримка гігієни
  • Pranie
  • Varenie
  • Pečenie
  • Žehlenie
  • Umývanie
  • Obliekanie
  • Upratovanie
  • Nakupovanie
  • Nočné vstávanie

Вимоги / na opatrovateľku

  • німецька мова B2-вище середнього
  • Menej ako rokov
  • Досвід опікунства
  • Вакцина від COVID: Перевагою

Трудові відносини Поїздка від Поїздка до Кількість днів Щодня Щомісячно Поїздка
Živnosť якнайшвидше якнайшвидше Вівторок 18.06.2024 42 - 42 63.33, EUR 1900, EUR 2660, EUR
          Нарахування плати за проїзд 150 EUR
          Разом, якщо має підприємницьку діяльність 2810 EUR

Stuttgart, DE

Mapa